Letní školy 2020

I letos jsme pro Vás připravili pestrou nabídku kurzů na Letních tvořivých školách. Tentokrát ve Velehradě, u Náměště nad Oslavou, v Písku, v Olomouci a v Sudislavi nad Orlicí.

Všechny kurzy nabízejí ty nejlepší zkušenosti z praxe, ověřené postupy, efektivní přístupy, aktivní, smysluplný odpočinek a "dobití baterek" na další školní rok. Vedou je výhradně lektoři, kteří jsou zároveň učitelé z praxe.

Časová dotace kurzů je 24 hodin (3 noci).

Kurzy letních škol je možné hradit z programu OPVVV (šablony).

V posledních letech došlo k výraznému nárůstu počtu dětí vzdělávaných doma. Připravili jsme proto nově speciální kurz určený rodičům dětí s poruchami učení, rodičům, kteří chtějí řešit problémy dětí s učební látkou a rodičům domškoláků. Vhodný je také pro školní asistenty a ty, kteří se věnují doučování dětí. Letošní léto se můžete těšit na kurz matematiky.

Máte-li ve svém okolí rodiče, kteří by podobný kurz uvítali, dejte jim o této možnosti vědět!

Přejeme Vám hezké dny a těšíme se na viděnou v létě!