Praha - letní školy

Sdílet na Facebooku

Letní školy v Praze

Nedáte dopustit na teplo a pohodlí vlastní postele a přesto byste rádi absolvovali intenzivní letní kurz? Pokud jste z Prahy a okolí, máte jedinečnou možnost využít naší příměstské letní školy. Otevřená je samozřejmě zájemcům z celé republiky. Každý si může přijít užít nejen kvalitního vzdělání a sdílení postřehů z výuky s kolegy, ale i hlavního města.

Parkování

Upozorňujeme, že u budovy školy je parkování velmi omezené. V případě potřeby zvolte parkování v některé z přilehlých ulic. V okolí školy je modrá zóna.

Spolujízda

Formulář pro zadání nabídky/poptávky na spolujízdu zde.

Tabulka již vytvořených poptávek/nabídek, na které můžete reagovat zde.

ZŠ Praha Dlouhý lán

Ubytování

Individuálně. Zvolte si takový typ a standard, jaký Vám vyhovuje! Pro nenáročné doporučujeme Masarykovu kolej. Je v dochozí vzdálenosti, případně si lze cestu zkrátit a ujet 4 zastávky MHD.

Stravování

Obědy nám zajišťuje školní jídelna ZŠ Na Dlouhém lánu. Typ stravování běžný, obědy tvoří polévka a hlavní chod, včetně nápoje. Individuální požadavky na stravování není v našich silách zajistit. Dietní stravu (bezlepek, laktóza) se můžeme pokusit zajistit pouze po telefonické domluvě, řešené ihned po přihlášení.

Pro všechny účastníky zajišťujeme dále coffee break. Během dne jsou k dispozici rozpustná káva, mletá káva, espresso, černý, zelený a ovocný čaj, sušenky, koláčky a čerstvé ovoce.

Výuka

Výuka probíhá ve třídách ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6. Budova se nachází cca 10 minut od stanice metra (Bořislavka) a dalších spojů MHD (sídliště Červený vrch). Obsazujeme zejména třídy v přízemí a v 1. NP, škola je bez výtahu.

Podvečerní program

Letní škola je koncipovaná jako příměstská. Přesto se pokusíme zajistit alespoň na 1 večer nějaký podvečerní program. Účast je dobrololná.

Nabídka produktů Tvořivé školy

Na letní škole máte jedinečnou příležitost prohlédnout a zakoupit si materiály z našeho e-shopu se slevou 10%. Na místě je k dispozici omezené množství zboží. Vytvoříte-li si předem objednávku na našem e-shopu, na LŠ Vám ji můžeme přivézt. Tím si dostupnost zboží zaručíte, sleva Vám bude odečtena. Pro více informací nás kontaktujte.