Chudobová Ludmila

Vyučovat,
inspirovat,
podporovat nadšení a dobré nápady,
dodávat odvahu,
mít srdce otevřené,
věřit v lásku a lepší budoucnost...

Lída Chudobová vystudovala Pedagogickou faktultu MU v Brně, obor Učitelství 1. stupně základní školy. Má státní zkoušku z anglického jazyka. Od roku 1998 působí jako pedagog na ZŠ v Bystřici n. P.,Nádražní 615, kde je činnostní výuka matematiky, českého jazyka a dalších předmětů již tradiční. Od roku 2020 působí jako lektorka Tvořivé školy. Sama se pravidelně různých seminářů a kurzů účastní.
Dlouhodobě se podílí na organizaci a přípravě projektů zaměřujících se převážně na čtenářskou a finanční gramotnost a na rozvoj v oblasti cizích jazyků.
Ráda se směje a lyžuje.

Publikační činnost:

2020: Online výuka matematiky na 1. stupni ZŠ - Násobilka; Metodická příručka příkladů dobré praxe vzdělávání online

Reference od účastníků akcí:

• Pěkné, příjemné. Děkujeme.
  • Jsem velmi spokojená. Potřebovala bych delší hodinovou dotaci akce. Velmi podnětné, bohaté, spousta krásných nápadů. Rozhodně doporučím.
  • Moc pěkné, brala bych i pro II. Stupeň ZŠ. Toto by měli slyšet a zažít studenti na pedagogických fakultách.
  • Bylo to moc pěkné, spousta nápadů. Doporučím. Na letní školu bych jela ráda.
  • Skvělý kurz, velmi inspirující, úžasná práce lektorky.
  • Jsem spokojená. Dostali jsme spoustu tipů na aktivity a hry do matematiky. Hodně aktivit bylo vhodných pro menší skupiny – lze využít i při doučování. Zajímavé, ale hlavně PRAKTICKÉ =)
  • Lektorka byla plná energie, velmi příjemný projev.
  • Jsem naprosto spokojená a nabitá k další práci.
  • Získala jsem spoustu nových informací. Lektorka velmi milá, inspirující, s prezentací semináře jsem byla velmi spokojena. Klidně mohla být delší časová dotace.
  • Výborné bylo hlavně vlastní vyzkoušení her a práce. Doporučím.
  • U jedné úlohy bylo uváděno i několik příkladů.
  • V takto příjemné atmosféře bych mohla pracovat i déle. Perfektně připravené. Vše bylo k věci. Děkujeme za pracovní materiál. Určitě doporučím dál. Zvážím i účast na letní škole.
  • Příjemná, zkušená lektorka, krásné pomůcky.
  • Byla jsem velmi spokojená se seminářem i lektorkou. Všeho bylo dostatek. Super akce, spousta užitečných námětů do hodin. =)
  • Příjemná atmosféra a spousta námětů do výuky.
  • Skvělé, praktické, zásobárna nápadů, příjemný přístup lektorky.
  • Vše bylo přínosné, využiji. Hodně nápadů pro práci a hry. Určitě doporučím i zvážím účast na LŠ.
  • Přínosná prezentace, velmi inspirativní.
  • Byla jsem spokojená. Výborná prezentace. Mnoho námětů do výuky. Škoda, že nebyl seminář ještě delší.
  • Seminář se mi moc líbil. Všeho bylo dostatek a vše důležité.
  • Velmi přínosné školení.
  • Příjemné setkání, velká spokojenost. Určitě zvážím účast na letní škole.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2021-088 Aj činnostně WEBINÁŘ

Přinášíme vám náměty a tipy pro online výuku angličtiny. Kurz jsme uzpůsobili současným potřebám pedagogů. Reagujeme tak na vaše žádosti o tipy pro distanční výuku. Uvedené aktivity využijete pro výuku AJ na celém 1. stupni ZŠ.

V rámci semináře budou představeny tipy a hry pro synchronní i asynchronní efektivní a interaktivní výuku jazyků zcela nenáročnou na přípravu učitele. Bude veden v českém jazyce, jednotlivé aktivity budou představeny v angličtině. Budete mít možnost vyzkoušet si všechny aktivity z pozice žáka.

Kurz nabízí soubor aktivizujících postupů výuky AJ.  Kurz je vhodný pro všechny učitele Aj působící na 1. stupni ZŠ. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe.