Chudobová Ludmila

Vyučovat, inspirovat, podporovat nadšení a dobré nápady, dodávat odvahu, mít srdce otevřené, věřit v lásku a lepší budoucnost...

Lída Chudobová vystudovala Pedagogickou faktultu MU v Brně, obor Učitelství 1. stupně základní školy. Má státní zkoušku z anglického jazyka. Více než 20 let působí jako pedagog na ZŠ v Bystřici n. P.,Nádražní 615, kde je činnostní výuka matematiky, českého jazyka a dalších předmětů již tradiční. Podílí se na organizaci a přípravě projektů zaměřujících se převážně na čtenářskou a finanční gramotnost a na rozvoj v oblasti cizích jazyků. Ráda se směje a lyžuje.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2020-057 Násobilka a dělení v oboru násobilek ZŠ Svitavy, Riegrova 4/600

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky matematiky. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení M 3 a pomůcku Mřížka s kolečky v celkové ceně 194 Kč.

2020-061 Vyjmenovaná slova, slovní druhy ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení ČJ 3 v celkové ceně 185 Kč.

2020-062 Násobilka a dělení v oboru násobilek ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2

2020-063 Anglický jazyk činnostně ve 3. ročníku ZŠ Žďár nad Sázavou, Komenského 2

Nedosahujete s dětmi výsledků adekvátních vynaloženému úsilí? Zkuste úspěšnou a v mnohaleté praxi ověřenou metodu činnostního učení Aj vytvořenou na míru pro české děti. Tento způsob výuky žáky nepřetěžuje a přináší výborné výsledky. Umožní vám žáky motivovat, zaujmout a naučit je anglicky tak, že na konci 5. ročníku bez potíží dosáhli dovedností používat cizí jazyk v souladu s Evropským referenčním rámcem – úroveň A1. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz nabízí soubor aktivizujících postupů výuky AJ, které prezentuje na pomůckách a materiálech nakladatelství Angličtina Expres. Využijete je ale i při práci s jinými materiály. Kurz je vhodný pro všechny učitele Aj působící na 1. stupni ZŠ. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe.