Hlavní menu

SOMAVEDIC - Amber

Nejvýkonnější a nejuniverzálnější standardně vyráběný Somavedic. Výkon tohoto modelu je 4x vyšší než u modelu Medic Uran. S přehledem si poradí prakticky s jakýmkoli zatížení v prostoru, především se silným elektrosmogem, volnými radikály, viry, bakteriemi, parazity a plísněmi. 

 

Cena
48 400 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 40 000 Kč
ks

Další informace

Spektrum vibrací nízkoenergetického záření v Medic Amber je tak naprogramováno a potencováno, aby nejen působilo proti negativnímu dopadu nízkofrekvenčního a vysokofrekvenčního záření na lidské energetické pole, ale také aby třídilo a strukturovalo informace uložené v našich mentálních a kvantových polích. Uspořádává v kvantovém poli programy od předků. To umožňuje aktivaci samoléčebných procesů v těle i mysli. Má pozitivní vliv na všechny sféry těla - fyzické, energetické, duševní, mentální a kvantové.

Zároveň ovlivňuje strukturu, vlastnosti, paměť, potenciál a energii vody. Připravuje vodu s antioxidačním účinkem.

Je obzvláště vhodný pro místa s vysokou expozicí elektrosmogu, jako jsou kancelářské prostory, obchodní centra, hotely, apartmánové komplexy se spoustou Wi-Fi routerů atd. Somavedic Amber je plně schopný neutralizovat škodlivé účinky 5G záření na naše tělo a je čtyřikrát silnější než Medic Uran.

Příznivé působení přístroje Somavedic na člověka je podložené řadou studií a certifikátů

VÝŇATEK ZE ZÁVĚRU POSUDKU PŘÍSTROJE SOMAVEDIC mezinárodní organizací pro působení elektrosmogu (INTERNATIONAL ASSOCIATION FOR ELECTROSMOG-RESEARCH IGEF LTD):

"Z výsledků zkoušek lze vyvodit, že použití přístrojů: Medic URAN, Medic AMBER po několika dnech téměř u všech testovaných osob vede k výraznému a někdy dokonce značnému zlepšení variability srdeční frekvence. To se blahodárným způsobem projevuje na kardiovaskulárních procesech a snižuje úsilí vegetativního nervového systému k udržení vnitřní rovnováhy. Výsledky měření také ukazují, že pozitivní účinek testovaných zařízení se zvyšuje, čím déle se používají." Celá studie je ke stažení zde.

 

Eliminace vlivů: EMF, GPZ, volné radikály, viry, bakterie, paraziti, plísně

Princip fungování Somavedicu vychází z dnes již komplexních poznatků a mnoha let výzkumů, týkajících se především elektromagnetických vlastností minerálů a působení jejich konkrétních vibrací na okolní prostředí a na lidský organismus.

Je známo, že každý konkrétní minerál má danou frekvenci (to platí nejen o minerálech, ale i o všem ostaním) a má schopnost tuto vibraci vyzařovat do okolního prostředí a tím ho určitým konkrétním způsobem ovlivňovat. Z toho do jisté míry vychází léčebné nebo léčitelské využití drahých kamenů, které se ale obvykle vymezuje jen na použití jednotlivých kamenů.

Minerály v sobě ve skutečnosti ukrývají nepředstavitelné množství energie, kterou dosud neumíme zcela využít. Ta se za běžných okolností nachází v latentním stavu, takže se samozřejmě zpravidla nijak významně neprojevuje. Frekvenční rozpětí, ve kterém jednotlivé minerály "vibrují", je vědecky podložené a těchto poznatků je využito pro optimální funkci a nastavení přístrojů Somavedic podle jejich zaměření. Je zjištěno, že pokud konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, umí tyto vzájemně se podporující vibrace určitým způsobem vyladit okolní prostředí - ať už se jedná o geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které také vibrují v určitém frekvenčním rozmezí. Na tomto principu tedy dochází k rušení vlivu těchto negativních vibrací a k nastolení harmonického prostředí pro náš dlouhodobě spokojený a zdravý život plný energie.

Celý svět je založený na elektromagnetických vibracích. I lidské tělo vyzařuje různé elektromagnetické vibrace: buňky, tkáně a orgány - všechno má vlastní vibrace. Tyto samostatné vibrace jsou ve vzájemné korelaci a navzájem se ovlivňují. Společně vytvářejí kompletní spektrum vibrací - individuální schéma vibrací jedince.

Je zřejmé, že vibrace zdravé a odpočinuté osoby mají jinou strukturu než vibrace nemocného, unaveného člověka. To může cítit každý sám na sobě. Proto říkáme např.: "dnes mám málo energie". Spektrum vibrací každého člověka dále narušují vibrace cizích prvků, jež se v těle ukládají - jako volné radikály, těžké kovy, baktérie, viry, alergeny, mykózy atd.

Velice přínosné je proto využít Somavedic ve školách a firmách, kde se lidé zdržují velkou část dne, kde dochází k permanentnímu znečťování prostoru díky velké síti spotřebičů a kde se nachází velký počet lidí vystavených působení stresu. Školy jsou tak neustále zanášeny elektrosmogem a negativními vibracemi a  je důležité je čistit. Což má v praxi za výsledek eliminaci stresu a únavy učitelů i žáků a tak i lepší výsledky vzdělávání.

 

Specifikace působení přístroje SOMAVEDIC - URAN

Okruh aktivního působení: 90 metrů (v průměru, tvar pole: koule)

Čistící účinky:

- eliminuje elektrosmog ze 100%

- zmírňuje škodlivé působení wi-fi, blue-tooth, mikrovlnných záření a záření vydávané elektrickým proudem

- eliminuje vliv geopatogeních zón 

 

Harmonizační účinky, které oceníme zejména ve škole:

- zlepšuje koncentraci

- příznivě ovlivňuje psychickou pohodu

- eliminuje negativní psychosomatické energie  

- prohlubuje fungování obou mozkových hemisfér

- zlepšuje celkový fyzický stav člověka

- pomáhá prohloubit stav relaxace a meditace

- podporuje rozvoj přirozených i mimořádných schopností

 

Prostředí: nemocnice, kliniky, ordinace, školy, kanceláře, obchodní centra, letadla, ale i obyčejné rodinné a vícegenerační domy, byty ve městech, nemovitosti v blízkosti BTS vysílačů.

Korpus: ručně foukané křišťálové uranové sklo (pískované)
Certifikace: Bion (Slovinsko), IGEF (Německo)

 

SOUČÁSTI PŘÍSTROJE:

• papírový a pěnový ochranný obal přístroje

• přístroj Somavedic

• napájecí síťový adaptér AC 230V, 50 – 60Hz / DC 3V nebo 110V / DC 3V pro USA (od 9/2019 5V), kabel

• návod k použití

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Vstupní napětí: DC 3V (od 9/2019 5V) 

Rozměry přístroje Somavedic Medic Uran: cca 80mm, šířka: 150mm 

Hmotnost přístroje: cca 1,2 – 1,5 kg dle modelu

 

Záruka na funkčnost: 5 let

Garance kvality: možnost vrátiti výrobek: 6 měsíců

 

SOMAVEDIC - Amber

Ke stažení

Somavedic - brožura pdf, 1,41 MB
Test - volné radikály docx, 686,76 kB
Návod k použití pdf, 69,34 kB
Reklamační list pdf, 49,39 kB
Odstoupení od smlouvy pdf, 43,82 kB
Záruční list pdf, 327,54 kB

Kategorie produktu