Kučerová Radka

• Působí na Soukromé základní škole Lesná s.r.o. v Brně
  • Od roku 2007 učí AJ dle metodiky paní Kellyové
  • Od roku 2010 působí jako lektorka Tvořivé školy
  • Nabízí především kurzy činnostního učení AJ pro 1. stupeň ZŠ a Čj ve 4. a 5. ročníku

Reference od účastníků akcí:

• Byla jsem nadmíru spokojená. Lektorka dokázala zaujmout. Doporučím kolegyním.
  • Děkuji paní lektorce za podnětný a srozumitelný seminář.
  • Velmi podnětné, z námětů paní lektorky čerpám ve svých hodinách hodně.
  • Byla jsem velmi spokojena. Pěkný seminář, mnohokrát děkuji za inspiraci.
  • Děkuji za nápady.
  • Paní lektorka byla zábavná, názorná. Děkuji, přijdu zase.
  • Skvělá inspirace, spousta nových nápadů. Doporučím kolegyním! Děkuji.
  • Paní lektorka vystupovala příjemně. Seminář splnil mé očekávání, jsem spokojena.
  • Výborná akce plná skvělých nápadů.
  • Akce byla vynikající! Lektorka je výborná, chci se účastnit pokračovacích kurzů pro 4. a 5. ročník.
  • Velmi užitečný a praktický kurz.
  • Lektorka byla bezvadně připravená.
  • S kurzem i lektorkou jsem byla spokojena. Kurz doporučím kolegyním. Uvítala bych „nápadníček“ v tištěné podobě :-)
  • Akce předčila má očekávání. Skvělá lektorka, výborné pomůcky a nápady.
  • Lektorka byla úžasná, výborný seminář.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2020-009 LŠ Činnostní učení Aj ve výuce 3. – 5. ročníku ZŠ J. K. Tyla Písek, Tylova 2391

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky anglického jazyka ve 3. - 5. ročníku, vytvořený na míru pro české děti. Předkládaný způsob výuky žáky nepřetěžuje a přináší výborné výsledky. Umožní vám žáky motivovat, zaujmout a naučit je anglicky tak, aby na konci 5. ročníku dosáhli dovedností používat cizí jazyk v souladu s Evropským referenčním rámcem – úroveň A1. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz nabízí soubor aktivizujících postupů výuky AJ, které prezentuje na pomůckách a materiálech nakladatelství Angličtina Expres. Využijete je ale i při práci s jinými materiály. Kurz je vhodný pro všechny učitele Aj působící na 1. stupni ZŠ. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe.

2020-074 Aj činnostně v 5. ročníku - metoda PhDr. Kellyové ZŠ Brno, Kotlářská 4

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky anglického jazyka v 5. ročníku, vytvořený na míru pro české děti. Předkládaný způsob výuky žáky nepřetěžuje a přináší výborné výsledky. Umožní vám žáky motivovat, zaujmout a naučit je anglicky tak, aby na konci 5. ročníku dosáhli dovedností používat cizí jazyk v souladu s Evropským referenčním rámcem – úroveň A1. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz nabízí soubor aktivizujících postupů výuky AJ, které prezentuje na pomůckách a materiálech nakladatelství Angličtina Expres. Využijete je ale i při práci s jinými materiály. Kurz je vhodný pro všechny učitele Aj působící na 1. stupni ZŠ. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe.