Hlavní menu

PMS botanický komplex

Zbavte se bolestí hlavy, výkyvu nálad a dalších negativních projevů premenstruačního období. Stres, nedostatek spánku a nezdravý životní styl mají velký vliv na náš menstruační cyklus. Tento komplex obsahuje pečlivě vybrané živiny a byliny, které pomáhají minimalizovat negativní symptomy ženského cyklu spojené s jeho nerovnováhou.

NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ SYNTETICKY VYRÁBĚNÉ KOMPONENTY. Veškerý obsah je získáván z rostlin, případně probiotických bakterií, nebo kvasinek (podrobně níže).

Dostupnost Skladem
Cena
820 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 713 Kč
ks

Další informace

Food-Grown Premenstrual Complex od Wild Nutrition byl speciálně navržen tak, aby podporoval ženský cyklus po celý měsíc, zejména však ve dnech před menstruací. Obsažené živiny a rostliny přispívají ke zmírnění příznaků PMS, podporují normální produkci hormonů a pomáhají zmírňovat výkyvy nálady, optimalizovat energii a přispívají ke stabilnějšímu menstruačnímu cyklu.

Doplněk neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Je v rostlinných kapslích, takže je vhodný i pro vegetariány.

Účinky: 

 • HORMONY - obsažený zinek a vitamin B6 přispívají k harmonizaci hormonálních výkyvů, které mohou způsobit mastnou pokožku, zvýšenou citlivost prsou, nadýmání, chutě, změny teploty a bolestivou menstruaci.
 • ENERGIE - podporuje stabilní hladiny energie a pomáhá minimalizovat propady energie, které se často před a během menstruace objevují.
 • NÁLADA - pomáhá minimalizovat běžné výkyvy nálady při PMS.
 • STABILNÍ CYKLUS - vitamin B6 je důležitý pro vyrovnanou hladinu hormonů, zinek podporuje činnost štítné žlázy a normální ovulaci.

Klíčové složky:

 • VITAMÍN B6 - z kvasinek, důležitý pro normální tvorbu hormonů a správnou činnost nervové soustavy.
 • HOŘČÍK -  z probiotických bakterií, pomáhá zmírňovat menstruační svalové křeče.
 • ZINEK -  z probiotických bakterií, důležitý pro hormonální rovnováhu a normální stav pokožky.
 • CHROM - z kvasinek, pomáhá harmonizovat hladinu cukru v krvi a minimalizovat “nutkavé chutě”.
 • DONG QUAI (Angelica sinensis neboli ženský ženšen) - čínská bylinka, která se tradičně používá pro harmonizaci menstruačního cyklu.
 • OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - podporuje správnou činnost jater.
 • AŠVAGANDA - adaptogenní bylina, podporuje fyzickou a duševní odolnost.

Dávkování: 2 kapsle denně

Upozornění: Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Nedoporučuje se užívat těhotným ženám kvůli obsahu ašvagandy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Složení: Vitamin and Mineral enhanced yeast providing; Vitamin B6 and GTF Chromium, Lactobacillus bulgaricus providing Magnesium and Zinc, Dong Quai powder, Organic Ashwagandha powder, Organic Milk Thistle Powder, Heat treated brown rice powder, Vegetable Cellulose (capsule shell)

Obsah: 60 kapslí

Výrobce: Wild Nutrition