Čebišová Jana

profesí učitelka 1. stupně – speciální pedagog s mnohaletou praxí v ZŠ Sedlec-Prčice, Přestavlky
odborná lektorka Tvořivé školy

matka-pěstounka třech kluků v režimu domácího vzdělávání

Reference od účastníků akcí:

• S kurzem i lektorkou jsem byla nadmíru spokojená. Bylo to velmi užitečné, spousta praktických námětů pro děti. Určitě doporučím kolegyním.
  • Děkuji za možnost sdílet vaše nápady. Více takových seminářů!
  • Oceňuji praktické tipy do výuky i velice srozumitelný výklad paní Čebišové.
  • Lektorka byla výborná. Čas byl plně využit. Vše přínosné-tak, jak jsem po již absolvovaných kurzech Tvořivé školy očekávala.
  • Oceňuji množství praktických nápadů, k jejichž realizaci není třeba velkých finančních investic. Děkuji moc.
  • Opět super kurz. Díky moc!
  • Moc se mi líbily hry a návody na pěkné aktivní nápady do výuky.
  • Všechny informace byly k věci, inspirativní. Vše bylo velmi praktické.
  • Skvělý kurz, spousta nových tipů a inspirativních nápadů. Velmi přínosný seminář, zejména díky praktickým námětům. Žádná nudná teorie.
  • Na školení se mi moc líbilo. Paní lektorka je šikovná. Dozvěděla jsem se dostatek informací.
  • Byla jsem velice spokojená. Všechny aktivity byly naprosto srozumitelně vysvětleny.
  • Vaše nápady z praxe jsou motivující do další práce. Velice pěkné, přijdu zas.
  • Děkuji za perfektní kurz. Budu vaše akce doporučovat dál a jistě se zase někdy zúčastním.
  • Celý kurz byl velice příjemný. Bylo hezké, poznat jiné lidi s jinými názory na výuku.
  • Lektorka je moc příjemná. Výklad úžasný, osobní. Úžasný, praktický kurz, hlavně jednoduchý k pochopení. Jsem spokojena.
  • Celý kurz se mi líbil. Lektorka byla super.
  • Všechny informace mě obohatily. Děkuji paní magistře Čebišové - je vidět, že je "žena na svém místě".
  • S paní lektorkou jsem byla velmi spokojena. Opět skvělé nápady. Ještě tak mít více zapálených žáků do učiva! Těšíme se na další nápady z Tvořivé školy.
  • Bylo to opět úžasné. Více takovýchto krásných seminářů!
  • Paní lektorka mluvila hezky. Školení bylo pro mě přínosné.
  • Dobrá inspirace, nápady, klidný přístup kvalifikované, zkušené lektorky.
  • S akcí jsem velmi spokojená. Opět plno zajímavých aktivit. Lektorka byla velmi milá a vstřícná.
  • Velmi přínosné, názorné. Jsem se školením spokojena.
  • Šikovné nápady pro zpestření výuky.
  • Akce předčila má očekávání. Vůbec mi nevadila sobota. Díky akci mám nový elán do školy! :-)
  • Jsem ráda, že jsem tu mohla být a dozvědět se nové hry a metody.
  • Byla jsem spokojená bez výhrad. Seminář mohl být klidně o hodinu delší! Ráda bych absolvovala více podobných akcí.

Aktuální akce lektora

14. 11. 2024, zahájení v 15:00

4 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

Rodiče

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící v MŠ a na 1. stupni ZŠ, speciální pedagogy, asistenty pedagogů, ale i rodiče, jejichž děti se potýkají s potížemi s řečí. Účastníci obdrží pracovmí karty a šablony pro činnostní učení ČJ 0.

Webinář je koncipován tak, abyste předkládané aktivity mohli využít v běžných hodinách (v běžné činnosti v MŠ) a podpořili rozvoj řeči žáků.

Webinář bude veden co nejvíce prakticky, vychází ze zkušeností lektorky v rámci její pedagogické a terapeutické činnosti. Obsahem nejsou náměty pro individuální práci a výslovnost (ta je v kompetenci logopedů).

5. 2. 2025, zahájení v 15:00

4 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

Určeno pro všechny pedagogy, kteří vzdělávají a výchovně působí na děti s ADHD. Webinář je zaměřen na práci se žákem s ADHD v rámci kolektivu, třídy.

Webinář je koncipován tak, abyste předkládané aktivity mohli využít v běžných hodinách. Webinář bude veden co nejvíce prakticky, vychází ze zkušeností lektorky v rámci její pedagogické a terapeutické činnosti.