Hlavní menu

Botanický komplex pro menopauzu

Botanický komplex je speciálně navržen tak, aby pomáhal ženskému tělu vyrovnat se s obtížemi, které přicházejí s nástupem menopauzy.

NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ SYNTETICKY VYRÁBĚNÉ KOMPONENTY. Veškerý obsah je získáván z rostlin, případně probiotických bakterií, nebo kvasinek (podrobně níže).

Dostupnost Skladem
Cena
840 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 730 Kč
ks

Další informace

Menopauza je přirozené a přechodné stádium v životě ženy. Přesto jej mohou provázet nežádoucí příznaky, jako jsou návaly horka, změny nálady, špatný spánek nebo úzkost. Botanical Menopause Complex od Wild Nutrition obsahuje pečlivě vybranou směs bylin a živin pro podporu vyvážené hormonální hladiny, správnou činnost imunitního systému i normálního stavu kostí. Celkově podporuje psychiku a emocionální rovnováhu před a v průběhu menopauzy.

Doplněk neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Je v rostlinných kapslích, takže je vhodný i pro vegetariány.

Účinky: 

 • HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA - obsažená Dong Quai, je tradiční bylinka, která se už po staletí používá pro podporu ženské hormonální rovnováhy.
 • ENERGIE A NÁLADA - obsažený hořčík přispívá ke správné funkci nervové soustavy a pomáhá udržet stabilní hladinu energie. Adaptogenní bylina ašvaganda podporuje duševní i fyzickou odolnost.
 • KOSTI, SVALY A KLOUBY - hořčík podporuje vstřebávání vápníku, který je důležitý pro normální stav kostí. Dále obsažená kurkuma působí protizánětlivě a přispívá k normálnímu stavu kloubů.
 • IMUNITA - obsažené antioxidanty ze zeleného čaje, ostropestřce a kurkumy přispívají ke správné činnosti imunitního systému.

Klíčové složky:

 • AŠVAGANDA - adaptogenní bylina, podporuje fyzickou a duševní odolnost.
 • HOŘČÍK - z probiotických bakterií, podporuje správnou činnost nervové soustavy, přispívá ke kvalitnějšímu spánku a pomáhá zmírňovat noční návaly horka.
 • ZELENÝ ČAJ - bohatý na antioxidanty.
 • DONG QUAI (Angelica sinensis neboli ženský ženšen) - bylinka, která se v Číně už po staletí používá pro psychickou i fyzickou pohodu žen.
 • VOJTĚŠKA - obsahuje minerály, jako je vápník, železo, hořčík, sodík, křemík a draslík. Z vitamínů obsahuje: A, B, C, E a K.
 • KURKUMA - protizánětlivá, podporuje normální stav a funkci kloubů.
 • OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - antioxidant, má detoxikační účinek.

Dávkování: 2 kapsle denně

Upozornění: Pokud užíváte léky, podstupujete nebo jste prodělali hormonální léčbu nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Složení: Lactobacillus bulgaricus providing Magnesium, Dong Quai extract, Organic Ashwagandha powder, Alfalfa powder, Organic Turmeric powder, Organic Milk Thistle powder and Green Tea powder, Heat treated brown rice powder, Vegetable Cellulose (capsule shell).

Obsah: 60 kapslí

Výrobce: Wild Nutrition