Hlavní menu

Dr. Bach Krizová esence, Rescue Remedy, 20 ml

Kapky RESCUE REMEDY by dnes neměly chybět ve výbavě žádného učitele ani rodiče.


POSILTE SVÉ PSYCHICKĚ ZDRAVÍ


Míra stresu a frustrace, kterým jsou učitelé základních škol každodenně vystavování neubývá a stává se pro mnohé zdraví ohrožující. 

Proto jsme ve spolupráci s oficiálním zástupcem originálních Bachových esencí pro Českou republiku, firmou Krystal Aquamarin s.r.o., připravili tuto akci pro učitele, v rámci které si nyní mohou pořídit tuto jedinečnou esenci ve 20 ml balení se slevou 10%. Naše prodejní cena je již o tuto částku snížena.

Akce trvá do vyprodání zásob.

 

Dostupnost Skladem
Cena
380 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 330 Kč
ks

Další informace

Když jsme si položili otázku, co dnes může učitelům skutečně pomoci a posílit je, aby překonali toto náročné období, přišly nám dvě odpovědi. Kromě klasických a známých věcí jako je cvičení, zdravá strava a vitamíny (A,B,C,D) a minerály (hořčík, zinek), je nejvyšší čas využít i podporu přírodních léčivých esencí. V tomto směru skutečně neznáme nic lepšího, než jsou Kapky RESCUE REMEDY - tzv. krizová směs z řady Bachovy květové terapie.

 


 

Kapky "krizovky" používám při prvenci nebo harmonizaci napětí ve svém životě jíž více než 10 let. Jejich působení je znát prakticky okamžitě po požití a při každodenním používání je výsledkem vnitřní klid,vyrovnané emoce, síla, spokojenost a chuť čelit životním význám."

Čeněk Rosecký

 


Jednoznačně nejznámější a nejpoužívanější a také jediná polykomponentní směs v Bachově květové terapii (podle originální receptury Dr. Bacha se skládá z 5 Bachových květů), tzv. první pomoc, podpora a záchrana ve všech těžkých a krizových situacích. Stejně jako všechny ostatní Bachovy esence je vyrobena z nejedovatých, planě rostoucích rostlin, je přírodní, zcela bezpečná, nevyvolává závislosti, nežádoucí účinky ani alergie, nelze se jí předávkovat a bez obav ji mohou užívat i novorozenci, těhotné a kojící ženy, děti všech věkových kategorií a těžce nemocní. Bez jakýchkoli kontraindikací se dá kombinovat se všemi ostatními formami léčení (alopatické léky, homeopatie, fytoterapie, tradiční čínská medicína, …).

Jejím hlavním přínosem je, že:
  • Harmonizuje emoce a tím nás stabilizuje, zklidňuje
  • Uvolňuje napětí, stres, strachy, úzkost, paniku
  • Zabraňuje šoku, traumatu, hysterii, neadekvátním reakcím
  • Pomáhá nastartovat samoléčící síly organismu
  • Urychluje uzdravování a rekonvalescenci

 

Co je to Bachova Květová terapie?

Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobily. Dr.Bach byl hluboce přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace. Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Nesprávně zvolena esence není tělem energeticky přijata, a proto nemůže způsobit žádné škody. Tato terapie nepotírá to negativní, co v člověku je, nýbrž podporuje jeho pozitivní potenciál. Vysoké kmitání, vibrace různých divoce rostoucích rostlin , které podle Dr.Bacha podléhají tzv. vyššímu “Uspořádání“ se přenáší také na člověka, který je užívá. Tento změněný harmonický stav tak umožňuje překonání problémů, výzev života a podporuje zdraví.

„ Tento systém léčení je tím nejdokonalejším, jaký kdy byl lidstvu v jeho živoucí paměti dán.“
Dr.Edward Bach, Dvanáct léčitelů

Krizová esence stejně jako ostatní Bachovy esence nenahrazuje lékařskou péči, ale může ji velmi dobře doplnit a podpořit.


Zkrátka neměly by chybět v žádné lékárničce.

 

Krizová esence v kapkách Dr. Bacha využívá síly bylinných výtažků. Kapky díky jedinečné kombinaci bylinek uklidňují mysl, zbavují stresu a navozují pocit klidu. Při pravidelném užívání přirozenou cestou harmonizují tělo i mysl.

Krizová esence se skládá z extraktů pěti vybraných bylinek - devaterník penízkový, netýkavka žláznatá, slíva a mnohé další. Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí. Navíc kvalitní složení je bez přidaného cukru.

Dávkování: Užívejte 2-3 kapky 2x denně. Smíchejte s vodou či nakapejte pod jazyk. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Bachovy krizové kapky jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací květových esencí. Používají se ve všech krizových a šokových situacích. Přičemž pod pojmem šok nebo krize rozumíme všechno, co narušuje náš energetický systém, od stavu rozčilení, vnitřního strachu a napětí, příjmu špatné zprávy, až po těžkou nehodu či ztrátu vědomí. 

Podporují v těle člověka sebeléčivé síly, které se snižují právě prožívaným traumatem, vnitřním neklidem, strachem a úzkostí. Škála situací, ve kterých je vhodné tyto produkty používat je skutečně široká a proto se doporučuje nosit je u sebe v kabelce, autě, mít je po ruce i na pracovišti a samozřejmě – neměli by chybět v žádné domácí lékárničce. 

V krizových situacích se užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu, kapky se kapou přímo pod jazyk. Samozřejmě, lze je také nakapat do sklenice s vodou a po doušcích popíjet.

Dle potřeby je možné krizové kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Kromě orálního použití mohou být nakapány přímo na kůži, na místo největší zátěže - na spánek, za uši, na puls, na čelo.

Po namáhavém dnu se mohou přidat i do koupele, obvykle 10 - 15 kapek na plnou vanu. Před operací, porodem, vyučováním nebo jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem.

 

Kapky nemají žádné vedlejší účinky. Jedná se o čistý přírodní produkt.