Hlavní menu

Dr. Bach Krizová esence, Rescue Remedy, 20 ml

Kapky RESCUE REMEDY by dnes neměly chybět ve výbavě žádného učitele ani rodiče.


POSILTE SVÉ PSYCHICKĚ ZDRAVÍ


Míra stresu a frustrace, kterým jsou učitelé základních škol každodenně vystavování neubývá a stává se pro mnohé zdraví ohrožující. 

Proto jsme ve spolupráci s oficiálním zástupcem originálních Bachových esencí pro Českou republiku, firmou Krystal Aquamarin s.r.o., připravili tuto akci pro učitele, v rámci které si nyní mohou pořídit tuto jedinečnou esenci ve 20 ml balení se slevou 10%. Naše prodejní cena je již o tuto částku snížena.

Akce trvá do vyprodání zásob.

Výrobce: Krystal Aquamarin s.r.o.

 

Dostupnost Skladem
Cena
380 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 330 Kč
ks

Další informace

Když jsme si položili otázku, co dnes může učitelům skutečně pomoci a posílit je, aby překonali toto náročné období, přišly nám dvě odpovědi. Kromě klasických a známých věcí jako je cvičení, zdravá strava a vitamíny (A,B,C,D) a minerály (hořčík, zinek), je nejvyšší čas využít i podporu přírodních léčivých esencí. V tomto směru skutečně neznáme nic lepšího, než jsou Kapky RESCUE REMEDY - tzv. krizová směs z řady Bachovy květové terapie.

 


 

Kapky "krizovky" používám při prvenci nebo harmonizaci napětí ve svém životě jíž více než 10 let. Jejich působení je znát prakticky okamžitě po požití a při každodenním používání je výsledkem vnitřní klid,vyrovnané emoce, síla, spokojenost a chuť čelit životním význám."

Čeněk Rosecký

 


Jednoznačně nejznámější a nejpoužívanější a také jediná polykomponentní směs v Bachově květové terapii (podle originální receptury Dr. Bacha se skládá z 5 Bachových květů), tzv. první pomoc, podpora a záchrana ve všech těžkých a krizových situacích. Stejně jako všechny ostatní Bachovy esence je vyrobena z nejedovatých, planě rostoucích rostlin, je přírodní, zcela bezpečná, nevyvolává závislosti, nežádoucí účinky ani alergie, nelze se jí předávkovat a bez obav ji mohou užívat i novorozenci, těhotné a kojící ženy, děti všech věkových kategorií a těžce nemocní. Bez jakýchkoli kontraindikací se dá kombinovat se všemi ostatními formami léčení (alopatické léky, homeopatie, fytoterapie, tradiční čínská medicína, …).

Jejím hlavním přínosem je, že:
  • Harmonizuje emoce a tím nás stabilizuje, zklidňuje
  • Uvolňuje napětí, stres, strachy, úzkost, paniku
  • Zabraňuje šoku, traumatu, hysterii, neadekvátním reakcím
  • Pomáhá nastartovat samoléčící síly organismu
  • Urychluje uzdravování a rekonvalescenci

 

Co je to Bachova Květová terapie?

Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobily. Dr.Bach byl hluboce přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace. Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Nesprávně zvolena esence není tělem energeticky přijata, a proto nemůže způsobit žádné škody. Tato terapie nepotírá to negativní, co v člověku je, nýbrž podporuje jeho pozitivní potenciál. Vysoké kmitání, vibrace různých divoce rostoucích rostlin , které podle Dr.Bacha podléhají tzv. vyššímu “Uspořádání“ se přenáší také na člověka, který je užívá. Tento změněný harmonický stav tak umožňuje překonání problémů, výzev života a podporuje zdraví.

„ Tento systém léčení je tím nejdokonalejším, jaký kdy byl lidstvu v jeho živoucí paměti dán.“
Dr.Edward Bach, Dvanáct léčitelů

Krizová esence stejně jako ostatní Bachovy esence nenahrazuje lékařskou péči, ale může ji velmi dobře doplnit a podpořit.


Zkrátka neměly by chybět v žádné lékárničce.

 

Krizová esence v kapkách Dr. Bacha využívá síly bylinných výtažků. Kapky díky jedinečné kombinaci bylinek uklidňují mysl, zbavují stresu a navozují pocit klidu. Při pravidelném užívání přirozenou cestou harmonizují tělo i mysl.

Krizová esence se skládá z extraktů pěti vybraných bylinek - devaterník penízkový, netýkavka žláznatá, slíva a mnohé další. Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí. Navíc kvalitní složení je bez přidaného cukru.

Dávkování: Užívejte 2-3 kapky 2x denně. Smíchejte s vodou či nakapejte pod jazyk. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Bachovy krizové kapky jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací květových esencí. Používají se ve všech krizových a šokových situacích. Přičemž pod pojmem šok nebo krize rozumíme všechno, co narušuje náš energetický systém, od stavu rozčilení, vnitřního strachu a napětí, příjmu špatné zprávy, až po těžkou nehodu či ztrátu vědomí. 

Podporují v těle člověka sebeléčivé síly, které se snižují právě prožívaným traumatem, vnitřním neklidem, strachem a úzkostí. Škála situací, ve kterých je vhodné tyto produkty používat je skutečně široká a proto se doporučuje nosit je u sebe v kabelce, autě, mít je po ruce i na pracovišti a samozřejmě – neměli by chybět v žádné domácí lékárničce. 

V krizových situacích se užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu, kapky se kapou přímo pod jazyk. Samozřejmě, lze je také nakapat do sklenice s vodou a po doušcích popíjet.

Dle potřeby je možné krizové kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Kromě orálního použití mohou být nakapány přímo na kůži, na místo největší zátěže - na spánek, za uši, na puls, na čelo.

Po namáhavém dnu se mohou přidat i do koupele, obvykle 10 - 15 kapek na plnou vanu. Před operací, porodem, vyučováním nebo jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem.

 

Kapky nemají žádné vedlejší účinky. Jedná se o čistý přírodní produkt.