NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

Vážené a milé kolegyně a vážení kolegové,

přejeme Vám úspěšný školní rok 2015/2016, nadhled, sílu, vnitřní klid, klidné žáky a spokojené rodiče.

Připravili jsme pro Vás nabídku didaktických kurzů, jejichž obsahem jsou praxí prověřené, efektivní a všestraně využitelné postupy činnostního učení. Lektory kurzů jsou výhradně zkušení učitelé z praxe, kteří předávají vždy pouze to, co sami s úspěchem používají ve své praxi.

Činnostní učení umožňuje dobré osvojení učiva, rozvoj klíčových kompetencí žáků a možnost zažívat úspěch a radost z práce jak žákům i učitelům.

V naší nabídce jsou rovněž úspěšné kurzy pro efektivní a smysluplné využití IT, kurzy Tvořivé výuky Vv a kurzy systemické pedagogiky zaměřené na osobní rzvoj učitelů -  jak nevyhořet, jak se stát autoritou, sebeúcta a životní hojnost.

NOVINKOU letošního podzimu jsou kurzy zaměřené na činnostní učení Geometrie a kurz efektivní komunikace. Doporučujeme.

Nabídka vyhlášených kurzů je na našich stránkách  v Kalendáři akcí a bude postupně aktualizována až do konce října.

Rádi pro Vás zajistíme také kurz na míru pro vaši sborovnu podle vašich aktuálních potřeb. Napište nám nebo zavolejte.

Ceník kurzů naleznete zde

Čeněk Rosecký a Tým Tvořivé školy