Rosecký Čeněk

Věnuji se osobnímu rozvoji dospělých a vzdělávání učitelů. S lidmi pracuji 12 let. Vím, jak složitá a hluboká bývají osobní zapletení, i kolik odvahy, moudrosti a pokory je zapotřebí k jejich rozpuštění. Ukáži vám, kde naleznete potřebnou sílu a energii. Postupně poznáte, že kroky, které budete činit, jsou skutečnou pomocí pro vás i pro vaše okolí. S důvěrou se budete moci otevřít skutečné a smysluplné změně ve vašem životě.

Vystudoval jsem PrF MU v Brně, PdF OU v Ostravě a v roce 2001 založil vzdělávací agenturu a nakladatelství Tvořivá škola. Prošel jsem výcviky systemických konstelací a hypno-systemického kočinku (Bhagat), klasického koučinku (Odyssey) a školních konstelací (I. Pavelčák). Posledních 5 let se intenzivně věnuji harmonizaci systémů formou skupinových a individuálních terapií.

Pracuji jako ředitel Tvořivé školy, lektor systemických konstelací, rodinný poradce a systemický kouč. Mám 4 děti. S mojí paní se věnujeme práci v MC Ordějov.

Nabízím možnost uvidět a pochopit skryté zákonitosti, které určují vaše životní pocity, potřeby a nároky. Umožňuji rozpoznat nevědomé sily, které řídí váš život a brání vám v dalším rozvoji. Odhaluji to, co je a působí. Poznání systemického řádu a jeho přijetí považuji za základní předpoklady spokojeného a smysluplného života.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
999 Školní systemické konstelace Brno

AKCE URČENÁ VÝHRADNĚ LEKTORŮM TVOŘIVÉ ŠKOLY

2019-018 LŠ Školní systemické konstelace Vzdělávací centrum Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem 79

Do škol přichází stále více problémových žáků. Učitelům přibývá práce a na „kantořinu“ je čím dál méně času. Aktivní ochrana před vyčerpáním, vyhořením a pocity marnosti je v tomto čase důležitější, než kdy předtím. Systemická pedagogika přináší potřebné informace a nadhled. Umožňuje poznat hlubší příčiny problémů, nalézt řešení a obnovit porušenou rovnováhu.

Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“.

2019-021 LŠ Školní systemické konstelace ZŠ J. K. Tyla, Písek, Tylova 2391

2019-088 LŠ Školní systemické konstelace ZŠ Doctrina, Liberec, Na Perštýně 404/44