NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

zdravíme Vás na začátku nového školního roku.

Přejeme Vám nadhled, vnitřní klid, pohodové žáky a rozumné rodiče.

Připravili jsme pro Vás nabídku nejlepších didaktických kurzů, které se trvale setkávají s výbornými ohlasy. Obsahem kurzů jsou soubory vybraných praktických postupů, které vedou jak k dobrému osvojení učiva, tak k rozvoji klíčových kompetencí žáků. Všichni naši lektoři jsou zkušení učitelé z praxe, kteří předávají vždy pouze to, co sami s úspěchem používají ve výuce.

V naší nabídce jsou rovněž úspěšné kurzy pro efektivní a smysluplné využití InT (SMART, ACTIV, Interwrite), kurzy Tvořivé výuky Vv a jedinečný kurz systemické pedagogiky – Školní systemické konstelace - jak nevyhořet a stát se autoritou.

NOVINKOU letošního podzimu jsou kurzy zaměřené na činnostní učení M a ČJ v posledním ročníku MŠ.

Nový školní rok 2014/2015

Nabídku vyhlášených kurzů naleznete v Kalendáři akcí.

Rádi pro Vás připravíme také kurz na míru pro sborovnu podle vašich aktuálních potřeb. Zavolejte nám.

Ceník kurzů naleznete zde

Čeněk Rosecký a Tým Tvořivé školy