Vacková Ivana

Reference od účastníků akcí:

• Byla jsem nadmíru spokojená s kurzem i paní lektorkou. Velmi přínosné a inspirativní. Děkuji.
  • S kurzem jsem byla spokojena. Osobně bych potřebovala ještě více ukázek k práci s ryskou na pravítku.
  • Moc pěkný kurz. Děkuji.
  • Velmi příjemný a přínosný seminář. Určitě doporučím. Ráda přijedu i na Vaši letní školu.
  • Velmi děkuji lektorce za nové náměty a povzbuzení k další práci.
  • S lektorkou jsem byla spokojená, bylo to výborné. Veškeré náměty k práci využiji, jsou velmi vhodné.
  • Úžasná lektorka, vše přínosné. Děkuji za vstřícnost při jednání a pohodovou atmosféru.
  • Kurz byl výborný, splnil mé očekávání. Lektorka skvěle pracuje s hlasem, dokáže zaujmout. Kurz mne opravdu obohatil. Uvítala bych ještě více psaných materiálů.
  • Přínosné, lektorka mluvila z praxe, mnoho pěkných nápadů.
  • Všechny informace byly velice užitečné a praktické. Lektorka byla výborná a sdělila nám mnoho zajímavých informací. Již jsem ji zažila na jednodenním školení, znám její výklad-je perfektní a přináší spoustu energie a nadšení. Inspirující.
  • Lektorka byla úžasná, studnice nápadů, příjemné vystupování.
  • Náplň akce super, možná bych uvítala více her (námětů na hry). Moc děkuji za velmi praktický a přínosný seminář.
  • Uvítala bych ještě podrobnější informace, postupy, příp. hry a činnosti k výuce psaní. Vynikající lektorka, studnice nápadů a navíc má dar předávat a nabíjet ostatní. Budu doporučovat.
  • Děkuji moc za spoustu nápadů, práce a úžasné energie a nadšení, které nám lektorka předala. Uvítala bych ještě v rámci kurzu projet didaktiku psaní.
  • Z vašich nápadů čerpám celý rok.
  • Vynikající kurz, určitě se zúčastním dalších.
  • Skvělé, úžasné, jsem nadšená.
  • Ráda jsem si poslechla všechny informace, i když jsem něco znala-ráda jsem si znovu osvěžila. Mohlo být zařazeno také sdílení vlastních zkušeností. Kurz se odvíjí od osobnosti lektorky. Cením si jejich velkých osobních zkušeností a nevyčerpatelné energie. Líbí se mi množství pomůcek, které používá.
  • Jsem spokojená. Získala jsem plno nových informací o 1. třídě. Jsem ráda za velké množství námětů. Paní lektorka se velmi dobře poslouchala, mluvila zajímavě.
  • Maximální spokojenost! Úžasná lektorka. Těším se na kurzy k dalším ročníkům.
  • Všechny informace byly velmi přínosné a inspirativní. Teď už jen mít více odvahy na 1. třídu :-)

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2020-092 Vyjmenovaná slova, slovní druhy 26. ZŠ Plzeň, Skupova 22

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení ČJ 3 v celkové ceně 185 Kč.

2020-093 Rozšíření číselného oboru do 100 26. ZŠ Plzeň, Skupova 22

Počítání do 100 je základem pro pozdější analogické počítání v oboru do 1000. Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky matematiky. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení M 2 a pomůcku Mřížka s kolečky v celkové ceně 194 Kč.

2021-007 LŠ Činnostní učení Čj v 1. ročníku ZŠ J. K. Tyla Písek, Tylova 2391

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka v 1. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Čj v 0. a 1. ročníku v ceně 370 Kč a příručky Metodika činnostního učení v přípravném období a metodika čtení s porozuměním v 1. ročníku v celkové ceně 80 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“