Novinky na eshopu - jaro/léto 2021

Sdílet na Facebooku

Novinky na eshopu - jaro/léto 2021

Jaro nám za chvíli přejde v léto a tak Vám v předstihu přinášíme spoustu novinek na našem eshopu! Neváhejte a všechny si je prohlédněte! :)

V rámci konce školního roku jsme pro Vás připravili akční nabídku na spreje roušky za speciální cenu 85Kč/ks.

Akce platí od 9.6.-30.6.2021 nebo do vyprodání zásob. (Pozn. původní prodejní cena 90Kč/ks).

Hry a hračky z pěnové hmoty

Nejlepší učení je učení se hrou. Tak si pojďme hrát a rovnou s těmi nejmenšími!

Představujeme Vám novinku na našem e-shopu – didaktické hračky a hry české výroby, vytvořené ze speciálně upravené a zdravotně nezávadné pěnové hmoty, jejichž výhodou je dlouhá životnost, variabilita a lehkost.

Vyberte si ze široké nabídky ergoterapeutických pomůcek, deskových her, stavebnic nebo hotových setů určených pro MŠ, ZŠ, ŠD, DDM a jiné zájmové kroužky pro děti již od 1 roku věku.

Magické čtverce 3 ks

Výhody:

• rozvíjí jemnou motoriku horních končetin
  • podporuje logického myšlení a fantazii
  • kompatibilita jednotlivých produktů (stavebnice)
  • vhodné pro hraní ve třídě, na zahradě, i ve vodě
  • jednoduchá údržba, lze i prát v pračce na 40 °C

Přejeme Vám mnoho příjemných zážitků a radosti při didaktických hrách s vašimi dětmi.

BACHOVY květové kapky - krizové

Bachovy krizové kapky rescue remedyCítíte se unavení, vyčerpaní, ve stresu? Přinášíme Vám pomoc a úlevu v podobě čistě přírodního preparátu od anglického doktora a homeopata Dr. Edwarda Bacha - krizová směs z řady Bachovy květové terapie, kapky RESCUE REMEDY.

Použití:

• při akutních stavech stresu (před zkouškou, pohovorem, veřejným vystoupením)
  • při naléhavých situacích (nehody, úrazy, akutní bolesti, šoku)
  • při osobních problémech (konflikty s kolegy, partnery, rodiči a žáky)

Přinášíme Vám účinný přípravek, který Vám pomůže uvolnit napětí, posílit tělo a harmonizovat mysl.
Balení: 20 ml (skleněný flakónek s kapátkem)

Sprej na roušky-mandarinkaSPREJ NA ROUŠKY MANDARINKA

Dovolujeme si Vám představit novinku na našem eshopu z řady sprejů na roušky a respirátory od českého výrobce Hanna Maria Therapy -  jedinečný sprej na roušky a respirátory MANDARINKA.

Jedná se o zdraví podporující dezinfekci s aromaterapeutickými oleji z citrusových plodů, určenou především pro děti.

Tento sprej zajistí svěží a zdravý nádech do našich plic minimálně po dobu 8 hodin po aplikaci. Navodí pocit radosti, podporuje pozornost a vnímání, bystří mysl.

Využijte možnosti změnit jinak negativní dopad nošení roušek a respirátorů na zdraví podporující efekt. Nechte se unést šťavnatou vůní tohoto výrobku a dopřejte si každý den pocit svěžesti a dobré nálady.

Aplikace je snadná, 1-2x stříkněte jemný aerosol do roušky. Tuto příjemnou vůni můžete použít také obdobně jako sprej do prostoru - prostě několikrát stříkněte směrem do vzduchu.

Balení: 15 ml (plastový flakónek s rozprašovačem)

leták mandarinka Sprej na roušky-mandarinka Bachovy krizové kapky rescue remedy náramek - černý
náramek - modrý náramek - zelený náramek - růžový antipar.destička cestovní - obal
antipar.destička cestovní 1 antipar.destička do postele -obal antipar.destička do postele 1 náramky proti komárům