Letní školy 2019

I letos jsme pro Vás připravili pestrou nabídku kurzů na Letních tvořivých školách. Tentokrát ve Velehradě, v Liberci, v Písku, v Olomouci a v Ordějově.

Všechny kurzy nabízejí ty nejlepší zkušenosti z praxe, ověřené postupy, efektivní přístupy, aktivní, smysluplný odpočinek a "dobití baterek" na další školní rok. Vedou je výhradně lektoři, kteří jsou zároveň učitelé z praxe.

Časová dotace kurzů v Olomouci je 16 hodin (2 noci), u ostatních kurzů je to obvyklých 24 hodin (3 noci).

Kurzy letních škol je možné hradit z programu OPVVV (šablony).

V posledních letech došlo k výraznému nárůstu počtu dětí vzdělávaných doma. Připravili jsme proto nově speciální kurz určený rodičům jak domškoláků, tak dětí s poruchami učení a rodičům, kteří chtějí řešit problémy dětí s učební látkou. Letošní léto se můžete těšit na kurz ČJ, bude-li zájem, nabídneme příští rok kurz pro matematiku.

Máte-li ve svém okolí rodiče, kteří by podobný kurz uvítali, dejte jim o této možnosti vědět!

Přejeme Vám hezké dny a těšíme se na viděnou v létě!

Letní tvořivé školy 2019

Letní škola Ordějov

Letní škola Velehrad

Letní škola Liberec

Letní škola Písek

Letní škola Olomouc

Na obsazené akce se můžete přihlásit jako náhradník.

Na fotogalerie z letních škol se můžete podívat zde.