Šimšová Renáta

Reference od účastníků akcí:

• Letní škola byla dobře zorganizovaná, skvělá prohlídka města. S kurzem jsem byla spokojená, lektorka byla inspirativní, praktická, snad mohla být více svižná. Vynechala bych možná jen seznamovací hry.
  • Byla jsem spokojena. Paní lektorka je úžasná, pozitivní a dokáže povzbudit. Děkuji také organizátorkám.
  • Velmi povedená akce, velké díky.
  • S kurzem jsem byla spokojena, zbytečné byly jen poznámky k 1. třídě. Naopak bych více potřebovala nahlédnout do perspektivy, co se bude učit v následujících ročnících a třeba i více rozebrat didaktické postupy.
  • Téma bylo vyčerpávající.
  • Akce naprosto splnila má očekávání, děkuji. Všechny informace zužitkuji.
  • Paní lektorka má můj veliký obdiv. Perfektní pomůcky, tvořivá metodika, která baví mě a děti. Snad jen mohlo být mezi jednotlivými bloky víc pohybu.
  • Děkuji za tento program, velmi přínosný, hlavně prakticky zaměřen. Jsem velmi spokojena.
  • Děkuji za úžasný seminář a přístup lektorky. Chyběl mi trochu přesah do následujících ročníků.
  • Na kurzu jsem u paní Šimšové už po několikáté. Opět jsem byla spokojena, úžasný seminář!
  • Velmi obohacující. Ráda přijdu znovu na další kurz.
  • Na paní Šimšové jsem byla již několikrát a vždy jsem velmi spokojená!
  • S prezentací paní lektorky jsem byla velmi spokojena. Výborné nápady a jejich prezentace, didaktické hry, postupy. Vše velmi praktické a inspirativní.
  • Se školením jsem byla spokojená. Oceňuji nakopírované materiály. Uvítala bych naopak větší různorodost aktivit.
  • Děkuji za spoustu úžasných nápadů.
  • Perfektně připravené. Nejsem zde poprvé a pokaždé odcházím s novými nápady a podněty. Děkuji.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2020-003 LŠ Činnostní učení Čj v 1. ročníku ZŠ Velehrad, Salašská 300

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka v 1. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Čj v 0. a 1. ročníku v ceně 370 Kč a příručky Metodika činnostního učení v přípravném období a metodika čtení s porozuměním v 1. ročníku v celkové ceně 80 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“

2020-054 Český jazyk činnostně ve 3. ročníku ZŠ Ostrava, 30. dubna 20

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka ve 3. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma hlavní pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Čj ve 3. ročníku v ceně 185 Kč.