Hlavní menu

Šimšová Renáta

Reference od účastníků akcí:

 • Letní škola byla dobře zorganizovaná, skvělá prohlídka města. S kurzem jsem byla spokojená, lektorka byla inspirativní, praktická, snad mohla být více svižná. Vynechala bych možná jen seznamovací hry.
 • Byla jsem spokojena. Paní lektorka je úžasná, pozitivní a dokáže povzbudit. Děkuji také organizátorkám.
 • Velmi povedená akce, velké díky.
 • S kurzem jsem byla spokojena, zbytečné byly jen poznámky k 1. třídě. Naopak bych více potřebovala nahlédnout do perspektivy, co se bude učit v následujících ročnících a třeba i více rozebrat didaktické postupy.
 • Téma bylo vyčerpávající.
 • Akce naprosto splnila má očekávání, děkuji. Všechny informace zužitkuji.
 • Paní lektorka má můj veliký obdiv. Perfektní pomůcky, tvořivá metodika, která baví mě a děti. Snad jen mohlo být mezi jednotlivými bloky víc pohybu.
 • Děkuji za tento program, velmi přínosný, hlavně prakticky zaměřen. Jsem velmi spokojena.
 • Děkuji za úžasný seminář a přístup lektorky. Chyběl mi trochu přesah do následujících ročníků.
 • Na kurzu jsem u paní Šimšové už po několikáté. Opět jsem byla spokojena, úžasný seminář!
 • Velmi obohacující. Ráda přijdu znovu na další kurz.
 • Na paní Šimšové jsem byla již několikrát a vždy jsem velmi spokojená!
 • S prezentací paní lektorky jsem byla velmi spokojena. Výborné nápady a jejich prezentace, didaktické hry, postupy. Vše velmi praktické a inspirativní.
 • Se školením jsem byla spokojená. Oceňuji nakopírované materiály. Uvítala bych naopak větší různorodost aktivit.
 • Děkuji za spoustu úžasných nápadů.
 • Perfektně připravené. Nejsem zde poprvé a pokaždé odcházím s novými nápady a podněty. Děkuji.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2021-063 Vyjmenovaná slova, slovní druhy ZŠ Ostrava, 30. dubna 20

Soubor postupů vhodný pro žáky s poruchami učení i pro žáky nadané

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení ČJ 3 v celkové ceně 185 Kč.

2021-064 Geometrie činnostně v 1. - 3. ročníku ZŠ Ostrava, 30. dubna 20

2021 VelehradSoubor postupů vhodný pro žáky s poruchami učení i pro žáky nadané

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky geometrie. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení geometrie 1-3 v ceně 185 Kč. 

2021-065 Matematika činnostně ve 3. ročníku ZŠ Ostrava, 30. dubna 20

Soubor postupů vhodný pro žáky s poruchami učení i pro žáky nadané

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky matematiky ve 3. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcky Karty a šablony pro činnostní učení M ve 3. ročníku a na ukázku pomůcku Mřížka s kolečky v celkové ceně 194 Kč.