Honová Hana

Studium:

1978 PdF UP Olomouc, učitelství pro 1.stupeň ZŠ

Nyní v penzi, příležitostně zastupuje na různých ZŠ v Olomouci.

Do roku 2017 FZŠ Hálkova, Olomouc

2018 Písek, lektorky

Reference od účastníků akcí:

• Vysoká úroveň lektorky. Velmi úspěšný kurz-vše použitelné v praxi-ÚŽASNÉ! Doporučím!. Děkuji!
  • Děkuji. Velmi poučné, názorné. Super! Fajn byla práce ve dvojicích a skupinách.
  • S lektorkou jsem byla nadmíru spokojená. Klidně bych zde strávila další odpoledne :-) Děkuji z přínosné odpoledne, byla jsem spokojena.
  • Dostali jsme moc dobrých osvědčených námětů a zkušeností - z praxe!, spoustu materiálů.
  • Výborný kurz. Spousta velmi osvědčených hravých aktivit z praxe.
  • Chtěla bych mít více možností účastnit se podobných kurzů

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2021-068 Vyjmenovaná slova, slovní druhy Unie neslyšících Olomouc, Jungmannova 25

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení ČJ 3 v celkové ceně 185 Kč.

2021-079 Vyjmenovaná slova, slovní druhy Unie neslyšících Olomouc, Jungmannova 25