Novinky na e-shopu

Baner Novinky

Vážené a milé kolegyně, vážení kolegové,
již 20 let Vám nabízíme kurzy a na nich to nejlepší, co známe z učitelské praxe.
Dnes Vám přinášíme to nejlepší z úplně nové oblasti.

Ve volném prostoru, který nám vznikl vzhledem k okolnostem, jsme vytvořili anketu, co kromě didaktických postupů by učitelům na ZŠ pomohlo v jejich rok od roku náročnější práci. Z ankety vyplynulo, že to, co dnes učitelé potřebují ze všeho nejvíc, je podpora, bezpečí, zdraví a síla ustát daný stav.

Odpověď, o co konkrétního by se mělo jednat, za námi přišla na jedné z mála akcí, kterou jsme letos na podzim mohli uspořádat.

Stačilo se pouze zeptat majitelky prostor čím to je, že jsme se v dané místnosti cítili navzdory všemu, tak dobře. Zjistili  jsme, že je prostor ošetřen sprejem s esenciálními oleji. Už nějakou dobu jsme si s myšlenkou zařadit do našeho sortimentu produkty na bázi aromaterapie pohrávali. Jen jsme netušili, v jaké formě by měly výrobky být a koho oslovit s nabídkou spolupráce.

A tak chcete-li, dělíme se o zkušenost a zasíláme Vám nabídku, kterou jsme pro vás vytvořili ve spolupráci s českou renomovanou kosmetickou firmou Hanna Maria Therapy. Již 15 let působí na trhu a své zboží dodávají mimo jiné i do sítě drogerií DM. Ve svých výrobcích používají kvalitní éterické a esenciální oleje a všechny ostatní složky také prochází kontrolou jakosti.

Nabídka, kterou jsme pro Vás společně připravili, obsahuje soubor v praxi ověřených, velmi šetrných, čistě přírodních a vysoce účinných produktů pro učitele 1. a 2. stupně ZŠ zaměřených na očistu a harmonizaci prostor, těla, mysli i duše.

Pokud uvažujete o vhodném dárku pro kolegyně k Vánocům, těžko si dovedeme představit něco lepšího. Osobně považujeme za nejlepší produkt z nabídky spreje do prostoru třídy. Krásně voní, čistí a fungují. Máme v nabídce jeden vhodný pro menší děti na 1. stupeň (z řady Citrus) a jeden silnější na 2. stupeň (z řady Antiseptic).

Nabídku naleznete v našem e-shopu v sekci Péče a zdraví.

V této sekci máme po delší odmlce opět v nabídce Bachovy květové esence: Rescue Remedy. Tyto kapky se užívají v případě vysoké psychycké zátěže i preventivně jako obrana proti stresu.

Věříme, že Vás naše produkty potěší, posílí a stanou se oporou ve Vaší práci.

Také Vám představujeme novinku v sekci didaktických pomůcek.

Úspěšné a učitely velmi žádané demonstrační pomůcce do ČJ - obrázkové abecedě jsme vytvořili sestřičku vhodnou pro výuku matematiky: Demonstrační soubor číslic a koleček. Produkt je na našem trhu zcela jedinečný. Věříme, že si jej také oblíbíte a že skvěle poslouží zejména Vašim žákům při vytváření správných představ o číslech a počtu.

S přáním krásných podzimních dnů. A ať se Vám daří.
Čeněk Rosecký a Tým Tvořivé školy

Plni optimismu pro Vás také připravujeme další ročník letních škol.

Hygienický set - Citrus Hygienický set - Antiseptic Hygienický set - Wild Rose Hygienický set - Wild Lavender
Saténový pytlíček vánoce 1 Demonstrační soubor číslic a koleček DSČ - ukázka