Dospívání a jak mluvit s dospívajícími

webinář pro rodiče

20. 11. 2024, zahájení v 17:00

2 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

(ne)pedagogičtí pracovníci
Rodiče

Seminář se uskuteční ve středu 20.11.2024 od 17:00 do cca 18:30 hod.

Akce se uskuteční v prostředí LiveWebinar. Podrobnější informace zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty, kontaktujte nás.

Platné osvědčení o absolvování akce a obdržíte po uskutečnění akce elektronicky. Více k webinářům zde.

540 Kč

Přístup k webináři bude umožněn až na základě platby. Platba možná POUZE jako úhrada kartou přes platební bránu současně s odeslanou přihláškou. Kapacita akce omezena!

Rozhodli jsme se vyjít vstříc opakovaným přáním rodičů a připravili pro vás blok 3 přednáškových večerů s uznávaným odborníkem Jiřím Haldou.

V rámci třetího setkání se spolu s ním podíváte na problematiku dospívání a komunikace s dospívajícími.

Prepuberta, puberta a adolescence jsou nejpodceňovanější období v životě dětí. Je to věk velmi křehkých a zranitelných osobností, i když se tváří, že tomu je naopak. Jak děti provést do dospělosti a co nejméně je zranit? To se dozvíte na naší přednášce.

V rámci tohoto webináře se budeme věnovat zejména kategorii školního věku a adolescence.

Další připravená setkání:

Puberta je emotivním obdobím pro děti i rodiče. Je těžké přijmout dospívání svých dětí jako fakt, udržet si blízký vztah a naučit se s nimi adekvátně komunikovat. Tento webinář upozorní na citlivé oblasti a ukáže, jak k nim přistupovat.

Webinář je veden formou přednášky a samozřejmě vítáme dotazy :-)

Jiří HaldaLektor: Mgr. Jiří Halda

Mgr. Jiří Halda je speciální pedagog, lektor a rodinný terapeut. Orientuje se na poruchy chování a učení a rodinné vztahy. To, že poruchy vychází z chybných rodinných vzorů, je dávno známo. Proto je problém dítěte vždy problémem celé rodiny. Orientuje se tedy na rodinu jako organismus, kde má být všem dobře a všichni si mají být jisti svým místem.
Říká o sobě: Zaměřuji se především na problematiku výchovy dětí, předškolní zralosti a procesů učení. V personálním poradenství se specializuji na vztahy, vnitřní ladění a osobnostní náhled. Jsem zneklidněn rozpadem pravidel ve výchově, ve vztazích a v rozbředávání motivace lidí dělat cokoliv v životě s chutí a snažím se být v tomto oboru prospěšný. Jsou to obory, které se vzájemně doplňují. Jsem vášnivý, ale nedostatečně nadaný kytarista, průměrný, ale snažící se manžel a mým hlavním koníčkem je kombinace válení a povalování.