Tvořivé aktivity a hry ve výuce Aj na 1. stupni ZŠ (webinář)

28. 1. 2025, zahájení v 15:00

4 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

akreditace MŠMT 534/2022-4-159

Webinář se uskuteční 28.1.2025 od 15:00 do cca 18:10.

Akce se uskuteční v prostředí LiveWebinar. Podrobnější informace zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty, kontaktujte nás.

Platné osvědčení o absolvování akce a obdržíte po uskutečnění akce elektronicky. Více k webinářům zde.

Cena 1090 Kč/os při účasti dvou a více osob z jedné školy (při společné fakturaci).

Účastníci se musí hlásit jednotlivě, při fakturaci je zahrneme automaticky na jeden doklad a započítáme slevu! Pro uplatnění slevy není možné hradit akci kartou, vyčkejte na fakturu.

Kurz nabízí soubor aktivizujících postupů výuky AJ a je vhodný pro všechny učitele Aj působící na 1. stupni ZŠ.

Můžete se těšit na:

• Tipy na postřehovací, pohybové, paměťové a aktivizační hry.
  • Hry na zapojení všech smyslů.
  • Tipy, postřehy a náměty pro prezenční i distanční výuku.
  • Tipy na zajímavé aplikace, rozcestníky a webové stránky.
  • Diskuzi, vzájemné sdílení dobré praxe.

Přinášíme vám náměty a tipy pro online výuku angličtiny. V rámci semináře budou představeny tipy a hry pro synchronní i asynchronní efektivní a interaktivní výuku jazyků zcela nenáročnou na přípravu učitele. Bude veden v českém jazyce, jednotlivé aktivity budou představeny v angličtině. Budete mít možnost vyzkoušet si všechny aktivity z pozice žáka.

Na vysílání webináře si připravte: psací potřeby, blok, chytrý mobilní telefon.