Rozvoj řeči u dětí předškolního a mladšího školního věku

15. 5. 2024, zahájení v 15:00

4 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

Webinář se uskuteční ve středu 15.05.2024 od 15:00 do cca. 18:20 hod.

Akce se uskuteční v prostředí LiveWebinar. Podrobnější informace zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty, kontaktujte nás.

Platné osvědčení o absolvování akce a obdržíte po uskutečnění akce elektronicky (elektronický podpis). Více k webinářům zde.

Cena 1090 Kč/os při účasti dvou a více osob z jedné školy (při společné fakturaci).

Účastníci se budou hlásit jednotlivě. Účastníky z jedné školy zahrneme při fakturaci na jeden doklad a započítáme slevu automaticky.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící v MŠ a na 1. stupni ZŠ, speciální pedagogy, asistenty pedagogů, ale i rodiče, jejichž děti se potýkají s potížemi s řečí.

Webinář bude veden co nejvíce prakticky, vychází ze zkušeností lektorky v rámci její pedagogické a terapeutické činnosti.

• podpora přirozeného rozvoje komunikačních schopností a dovedností
  • základní kameny pro rozvoj řeči
  • co vše lze zařadit do vzdělávání ve školce a škole
  • možnosti rozšiřování slovní zásoby