Novinky na eshopu

Sdílet na Facebooku

Navázali jsme spolupráci s nakladatelstvím Synergie a přinášíme Vám spoustu novinek v kategorii Knihy. Doufáme, že Vám dobře poslouží jako inspirace pro vánoční dárek nebo jako nástroj pro Váš osobní růst.

Nakladatelství se zaměřuje hlavně na knihy o osobním rozvoji. V naší nabídce najdete i tyto tituly:

sp svět bez stížností

Svět bez stížností

Jak si přestat stěžovat a začít si užívat takový život, jaký jste vždycky chtěli

To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z nás. Stěžování je ale tak silný a rozšířený návyk, že k tomu, abychom se ho zbavili, potřebujeme informace, podporu a ten správný impulz. V této knize se dozvíte, co dělá stížnost stížností, proč je stěžování tak destruktivní, jak si přestat stěžovat a jak k tomu inspirovat i ostatní. Je plná praktických návodů a příběhů lidí, kteří touto životní transformací už prošli. Naučí vás nejenom si nestěžovat, ale celkově být pozitivnější a mít takový život, o jakém jste vždy snili.

sp kouzelná zvířátka

Kouzelná zvířátka na dobrou noc

Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění všem živým bytostem.
Tato překrásně ilustrovaná knížka nabízí dvacet příběhů, z nichž každý je doplněn kouzelným poselstvím, které shrnuje jeho pozitivní myšlenku.Příběhy v knížce pomohou vašemu dítěti, aby se napojilo na moudrost a krásu světa zvířat. Děti s  jejich pomocí přijdou na to, jak věřit svým schopnostem, jak vytrvat, když se jim nedaří a jak si vzájemně pomáhat v rodině i mezi přáteli. Tato kouzelná zvířátka jsou nejen legrační a roztomilá, ale také moudrá a odvážná. Jistě se stanou přáteli vašich dětí i vás. V úvodní části knihy se také dozvíte, jakou roli hrála zvířata v šamanských kulturách a lidových tradicích a zároveň dostanete návod, jak s příběhy pracovat, aby rozvíjely dětskou představivost, empatii a porozumění. Jemné meditační a vizualizační tec hniky, které vám tato kniha rovněž přiblíží, pomáhají dětem, lépe se uvolnit, aby se jim dobře spalo.

Citovésp otevři se lásce pouto

Teorie attachmentu v partnerských vztazích

Dnes už víme, že touha být připoután k partnerovi je přirozená lidská potřeba, kterou máme zakódovanou v genech. Teorie attachmentu podložená více než dvěma desetiletími výzkumu odhaluje vliv citového pouta vytvořeného v raném dětství na naše partnerské vztahy v dospělosti. V této knize najdete praktický návod (a test) jak rozpoznat vlastní typ citového pouta i vzorce attachmentového chování u svého partnera. Dozvíte se, jak se vyhnout úzkostně‑vyhýbavé pasti, proč lidé s jistým citovým poutem mohou být dobrým partnerem pro každého a jak využít efektivní komunikaci ve vztahu.

Všechny nové tituly najdete v kategorii osobní rozvoj a pro děti.