Hry a činnosti v hodinách ČJ, slohu a literatury ve 4.-5. ročníku

8 vyučovacích hodin

ZŠ Praha 9, Bří Venclíků 1140/1

(ne)pedagogičtí pracovníci

Kurz se uskuteční v sobotu 18.5.2024 od 9:00 do cca 16:30. Bližší informace obdrží přihlášení účastníci 3-5 dní před akcí.

Cena 2180 Kč/os při účasti dvou a více osob z jedné školy (při společné fakturaci).

Účastníci se musí hlásit jednotlivě, při fakturaci je zahrneme automaticky na jeden doklad a započítáme slevu!

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Čj ve 4.nebo 5. ročníku.

Činnostní styl výuky Vám umožní žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem.

Trápí vás vyjmenovaná slova, rody nebo slovní druhy? Je pro vaše žáky obtížná výuka gramatiky? Nedosahujete se žáky výsledků adekvátních vloženému úsilí? Vyzkoušejte metody činnostního učení.