Vrbová Tatjana

Reference od účastníků akcí:

• Spousta dobrých nápadů a podnětů.
  • Akce proběhla nadočekávání, absolutní spokojenost.Děkuji za možnost účasti na této akci. Výborné, věcné, názorné.
  • Pěkné ukázky, dostatečný komentář. Snad mohlo zaznít ještě více nápadů k práci.
  • Velmi příjemná lektorka, spousta informací. Více takových školení!
  • K Mgr. Vrbové chodím na školení ráda. Byla jsem opět velmi spokojená.
  • Výborná lektorka, spousta nápadů. Velice přínosné. Doporučím.
  • Prezentace lektorky byla na velmi dobré úrovni. Žádné informace nebyly nadbytečné. Všechno bylo dostačující. Výborná prezentace činnostního učení.
  • Byla jsem velmi spokojena. Moc děkuji za sdílení zkušeností.
  • Moc děkuji za velké množství podnětů a inspirace.
  • Vše dobře připravené a přínosné. Super kurz.
  • Moc děkuji za webové adresy k získání materiálů. Škoda, že nebylo více času na praktické vyzkoušení aktivit.
  • 100% spokojenost s akcí i lektorem. Škoda, že to bylo mé (zřejmě) poslední školení před důchodem.
  • Jsem naprosto spokojena. Klidně bych viděla ještě více z mluvnických kategorií, ale chápu, že času je málo. Brala bych delší školení. Moc přínosné a zajímavé. Děkuji!
  • Moc děkuji za nápady.
  • Využila bych možnost zakoupení hotových pomůcek.
  • Potřebovala bych čas na tvorbu skvělých materiálů. Paní lektorka má úžasnou zásobu pomůcek pro více využití – v mezipředmětových vztazích.
  • Velmi přínosná akce s příjemnou atmosférou.
  • Velká spokojenost! Vše bylo přiměřené a využiji.
  • Výborná inspirace a relaxace ;-) Nápadů a inspirace bylo opravdu hodně.
  • Vše bylo inspirující, zábavné, skvělé. Chtěla bych být jako paní lektorka :-)
  • Super, děkujeme, velmi přínosné.
  • Děkuji za hezké rady a doporučení a za poskytnuté materiály od lektorky.
  • Letní kurz naplnil má očekávání. Paní lektorka úžasná.
  • Byla jsem naprosto spokojená. Více takových akcí! Děkuji i za nové poznatky a vychytávky z oblasti kancelářských potřeb (zaoblovačka, vizualizér) a práce na PC.
  • Velmi se mi líbilo praktické tvoření.
  • Využiju maximum informací. Super organizace akce, velká spokojenost.
  • Paní lektorka nám představila spoustu materiálů a činností do výuky.
  • Úžasná lektorka. Děkuji za krásný čas, bylo to super, jedu znova :-).
  • Chci poděkovat za vše, byla jsem velmi spokojená.
  • Lektorka nám poskytla i své materiály. Výklad a nápady velmi pěkné, přínosné. Letní školu hodnotím jako výbornou!
  • Ráda bych viděla ještě více názorně vyrobených materiálů. Lapbook byl super :)

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2020-098 Matematika činnostně ve 4. ročníku ZŠ Pardubice, Npor. Eliáše 344

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky matematiky ve 4. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcky Karty a šablony pro činnostní učení M ve 4. ročníku a na ukázku pomůcku Mřížka s kolečky v celkové ceně 194 Kč. Lektory kurzu jsou zkušení učitelé z praxe.

2020-099 ZRUŠEN Matematika činnostně ve 4. ročníku ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563