Vrbová Tatjana

Reference od účastníků akcí:

• Spousta dobrých nápadů a podnětů.
  • Akce proběhla nadočekávání, absolutní spokojenost.Děkuji za možnost účasti na této akci. Výborné, věcné, názorné.
  • Pěkné ukázky, dostatečný komentář. Snad mohlo zaznít ještě více nápadů k práci.
  • Velmi příjemná lektorka, spousta informací. Více takových školení!
  • K Mgr. Vrbové chodím na školení ráda. Byla jsem opět velmi spokojená.
  • Výborná lektorka, spousta nápadů. Velice přínosné. Doporučím.
  • Prezentace lektorky byla na velmi dobré úrovni. Žádné informace nebyly nadbytečné. Všechno bylo dostačující. Výborná prezentace činnostního učení.
  • Byla jsem velmi spokojena. Moc děkuji za sdílení zkušeností.
  • Moc děkuji za velké množství podnětů a inspirace.
  • Vše dobře připravené a přínosné. Super kurz.
  • Moc děkuji za webové adresy k získání materiálů. Škoda, že nebylo více času na praktické vyzkoušení aktivit.
  • 100% spokojenost s akcí i lektorem. Škoda, že to bylo mé (zřejmě) poslední školení před důchodem.
  • Jsem naprosto spokojena. Klidně bych viděla ještě více z mluvnických kategorií, ale chápu, že času je málo. Brala bych delší školení. Moc přínosné a zajímavé. Děkuji!
  • Moc děkuji za nápady.
  • Využila bych možnost zakoupení hotových pomůcek.
  • Potřebovala bych čas na tvorbu skvělých materiálů. Paní lektorka má úžasnou zásobu pomůcek pro více využití – v mezipředmětových vztazích.
  • Velmi přínosná akce s příjemnou atmosférou.
  • Velká spokojenost! Vše bylo přiměřené a využiji.
  • Výborná inspirace a relaxace ;-) Nápadů a inspirace bylo opravdu hodně.
  • Vše bylo inspirující, zábavné, skvělé. Chtěla bych být jako paní lektorka :-)
  • Super, děkujeme, velmi přínosné.
  • Děkuji za hezké rady a doporučení a za poskytnuté materiály od lektorky.
  • Letní kurz naplnil má očekávání. Paní lektorka úžasná.
  • Byla jsem naprosto spokojená. Více takových akcí! Děkuji i za nové poznatky a vychytávky z oblasti kancelářských potřeb (zaoblovačka, vizualizér) a práce na PC.
  • Velmi se mi líbilo praktické tvoření.
  • Využiju maximum informací. Super organizace akce, velká spokojenost.
  • Paní lektorka nám představila spoustu materiálů a činností do výuky.
  • Úžasná lektorka. Děkuji za krásný čas, bylo to super, jedu znova :-).
  • Chci poděkovat za vše, byla jsem velmi spokojená.
  • Lektorka nám poskytla i své materiály. Výklad a nápady velmi pěkné, přínosné. Letní školu hodnotím jako výbornou!
  • Ráda bych viděla ještě více názorně vyrobených materiálů. Lapbook byl super :)
  • Webinář se mi moc líbil, byla jsem spokojená se vším. Nadchla mě stovková tabule, pyramidy, magické čtverce,mouchy, kolíčkování,tvoření řetízku, peněženka, kapsář.
  • Lektorku hodnotím výborně, je nadšená a má hodně praktických zkušeností z praxe. Seminář byl pro mě přínosný, potřebovala jsem informace, jak začlenit do ŠVP jednotlivých předmětů na 1. stupni digitální kompetence. Tyto informace jsem získala.

Aktuální akce lektora

5. 8. 2024, 6. 8. 2024, 7. 8. 2024, 8. 8. 2024

24 vyučovacích hodin

ZŠ Praha 6, Na Dlouhém lánu 555/43

2022 PísekKurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení M ve 3. ročníku v ceně 185 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“.

Těšte se na:

• Tvořivá práce s pomůckou pracovní karty a šablony pro činnostní učení.
  • Další vhodné didaktické pomůcky a hry, zásady pro práci s nimi.
  • Pozitivní hodnocení a sebehodnocení žáků. Průběžná zpětná vazba.
  • Diferenciace ve výuce. Individualizace ve výuce.
  • Prvky dramatické výchovy (matemtická vyprávění).
  • Náměty pro projektové vyučování.
  • Mezipředmětové vztahy.
  • Pozitivní hodnocení a sebehodnocení žáků. Průběžná zpětná vazba.

10. 4. 2024, zahájení v 14:00

2 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

(ne)pedagogičtí pracovníci

Připravili jsme pro Vás nový webinář zaměřený na průřezové ukázky práce s naší pomůckou. Pro demonstraci práce bude použito učivo 1. stupně ZŠ.

Podívejte se s námi, jak tuto pomůcku využít při vyvození učiva i procvičování. Jaké výhody má použití pomůcky pro žáka a jaké pro učitele. Pomůcku jednoduše vyrobíte sami, nebo ji zakoupíte na našem e-shopu. Využívat ji pak můžete průřezově celý první stupeň, mnoho aktivit lze použít i pro druhostupňové učivo.

ČJ 2019 Liberec

• použití pomůcky mřížka s kolečky a dvě desítky koleček v matematice
  • práce kolečky v českém jazyce
  • práce s kolečky v dalších předmětech

Činnostní práce s pomůckou probíhá zábavnou a hravou formou. Získejte zásobník didaktických her a smysluplných aktivit do svých hodin!