Hudební výchova tvořivě na 1. stupni ZŠ (4h)

Letní muzicírování v Praze

14. 5. 2024, zahájení v 14:00

4 vyučovací hodiny

FZŠ O. Chlupa, Praha 13, Fingerova 2186

akreditace MŠMT 28081/2022-4-1011

ZUŠ

Seminář se uskuteční v úterý 14. 5. 2024 od 14:00 do cca 17:30 hod.

Cena 1190 Kč/os při účasti dvou a více osob z jedné školy.

Účastníci se musí hlásit jednotlivě, při fakturaci je zahrneme automaticky na jeden doklad a započítáme slevu!

Přijďte načerpat náměty do výuky HV na 1.stupni. Přinášíme další ze série seminářů/workshopů laděný dle ročního období. V posledních měsících školního roku pojďme vzít hodiny hudební výchovy zvesela. Využijeme písničky s rytmickými doprovody a pohybovými hrami, které se dají využít i ve venkovním prostoru. Zaměření bude také trošku cestovatelské, nebudou chybět třeba oblíbené cap songy a jiné rytmické hry. V závěru zařadíme aktivní poslech.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří hledají náměty na zatraktivnění a obohacení výuky hudební výchovy.

Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí zpestřit hodiny nejenom hudební výchovy. Není třeba žádných hudebních znalostí, stačí chuť s dětmi zpívat, hrát, třeba i tančit.

Obsahem kurzu jsou zejména:

• rytmické hry,
  • písničkový materiál s náměty na doprovod nebo pohybové aktivity,
  • aktivní poslech.