Škopková Helena

Reference od účastníků akcí:

• Lektorka je super! Nic nebylo navíc, všechno se hodí. Potřebovala bych kurz na ještě více dní, aby se dalo sdělit více. Uvítala bych, kdyby se dalo přihlásit i na více předmětů v jedny prázdniny. Určitě doporučím.
  • Akce proběhla neočekávání. Skvělá lektorka a žena. Úžasné, děkuji.
  • Líbilo se mi, že lektorka je z praxe. Informace byly užitečné, ověřené. Sdílení zkušeností bylo moc užitečné. Humor, nadhled, příjemné vystupování. Bylo moc fajn.
  • Velmi vstřícný, klidný přístup, výborná atmosféra, pohodově strávený čas na školení :-) Obsahově vyčerpávající.
  • Příjemný projev lektorky. Spousta nápadů i literatury pro inspiraci.  Uvítala bych více námětů do výuky literatury, hlavně pro 5. ročník (i další náměty k mluvnici 5 ). Nápadů bylo dost, svižné tempo, věcnější, moc se  „nezakecávalo“. Jsem velmi spokojena i s celkovou organizací.
  • Děkuji lektorce za spoustu informací a materiálů z praxe.
  • Úžasný seminář, předčil má očekávání. Velmi inspirativní, kreativní. Děkuji za vynikající nápady, vstřícnost a motivaci i perfektní organizaci letní školy. Stoprocentně doporučím.
  • Děkuji za příjemné a přínosné školení. Paní lektorku velice obdivuji za její energii a nápady. Veškeré informace zužitkuji. Uteklo to moc rychle, škoda, že nebylo více času.

Aktuální akce lektora

5. 8. 2024, 6. 8. 2024, 7. 8. 2024, 8. 8. 2024

24 vyučovacích hodin

ZŠ Praha 6, Na Dlouhém Lánu 43

(ne)pedagogičtí pracovníci

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro  činnostní učení M ve 4. ročníku v ceně 185 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“.