Riedlová Renata

Motto

" Pověz mi a zapomenu; ukaž mi a já si vzpomenu; ale nech mne se zúčastnit a já pochopím."   Konfucius

Reference od účastníků akcí:

• Pěkné a praktické, vše využiji. Děkuji.
  • Informace spojené s praxí, praktické materiály. Jsem spokojená.
  • Paní Riedlová byla vynikající. Super nápady a činnosti. Kurz splnil mé očekávání.
  • Akce proběhla nad mé očekávání. Paní lektorka názorně, trpělivě vysvětlila metody, ukázala. Ráda bych absolvovala více podobných seminářů (geometrie, sloh, čtení).
  • Kurz byl moc hezký. Paní lektorka vše názorně a trpělivě ukázala. Žádné informace nebyly nadbytečné. Akce byla vedena ve velmi přátelském duchu. Moc se mi líbila.
  • Toto byl můj první kurz od Tvořivé školy a jsem velmi nadšena. Děkuji.
  • Pro mě velmi inspirující. Děkuji.
  • S kurzem i lektorkou jsem byla velmi spokojena. Vše skvěle použitelné v praxi a srozumitelně vyloženo. Více takových seminářů!
  • Děkuji za seminář, zase jsem o něco chytřejší. Možná bych se ráda dozvěděla ještě nějaké triky, jak zábavně naučit děti písemné sčítání.
  • Výborné nápady, pomůcky i prezentace lektorky.
  • Lektorka byla vstřícná, obohatila nás mnoha aktivitami, které určitě využiji.
  • Přínosný seminář, jsem velmi spokojena.
  • Akce byla velmi dobře připravená. Spousta nápadů; další podpůrné materiály a odkazy na různé inspirativní webové stránky.
  • Velmi příjemná atmosféra.
  • Informace a nápady z praxe. Už se těším na pomůcku Pracovní karty a šablony do prvouky ve 2. ročníku.
  • Dostali jsme tipy na aktivity a spoustu materiálů.
  • Jako každá akce Tvořivé školy byla i tato báječná. Paní Riedlová je vždy super! Škoda, že nebylo více času pro vlastní tvoření.
  • Jsem nadšená, ráda přijedu zase. Díky, bylo to skvělé! J
  • Nepotřebovala bych hrát všechny hry apod., stačilo by vysvětlení. Ale to je jen kosmetická tečka. Jinak jsem spokojená
  • Letní škola byla výborná, mám velkou inspiraci pro svou praxi.
  • Inspirace pro práci s přírodninami, jednoduché pokusy. Poznávání okolí včetně úkolů předem připravených. Dobré nápady.
  • Byla to moje první letní škola. Tudíž čerpám a ukládám si do zásobníků.Možná mohlo zaznít více her, které by byly využitelné. Rozhodně doporučím kolegyním, včetně večerních programů.
  • Skvělý kurz, jako vždy. Jsem velmi spokojená i s prezentací lektorky.
  • Po letech praxe již znám obsah výuky PRV. Uvítala bych namísto něj více propojení s jinými předměty, výuky v přírodě nebo různých projektů.
  • Kurz tradičně skvělá úroveň.
  • Pěkně vedený seminář. Děkuji.
  • Ráda bych nějaké informace ke genetické metodě čtení během předčtenářského období i v rámci 1. roč.
  • Byla jsem spokojená. Možná bych si poslechla i další náměty k psaní, jinak hezké.
  • Seminář předčil má očekávání, stejně jako výkon lektorky. Velmi příjemné prostředí. Chybělo jen ještě víc času na sdělení dalších informací.
  • Velmi příjemné a poučné. Uvítala bych tipy jak pomoci k lepšímu čtení.
  • Jsem z přípravky, práci se slabikami, písmeny neuplatním, ale nevadilo. Jsem spokojená. Díky.
  • Výborná akce, úžasná školitelka!

Aktuální akce lektora

PRV

5. 8. 2024, 6. 8. 2024, 7. 8. 2024, 8. 8. 2024

24 vyučovacích hodin

ZŠ Praha 6, Na Dlouhém lánu 555/43

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ. Účastníci obdrží zdarma Pracovní karty a šablony pro činn. výuku PRV 2 v ceně 185 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“.

Těšte se na:

• Aktivizující metody práce.
  • Vhodné materiály, pomůcky a internetové odkazy. Využívání encyklopedií, koutků přírody, map, výukových filmů a programů...
  • Využití mimoškolního prostředí pro výuku, exkurze, besedy
  • Využití mezipředmětových vztahů.
  • Prvky kritického myšlení, vytváření a náměty projektů.
  • Rozvoj klíčových kompetencí při činnostním vyučování.
  • Rozvoj komunikativních dovedností, rozhovory a vyprávění.
  • Využití praktických zkušeností ze života žáků ve výuce
  • Náměty na projektové vyučování, zajímavé aktivity