Jak vychovat spokojené dítě: Průvodce pro rodiče

Webinář pro rodiče

4. 9. 2024, zahájení v 20:00

2 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

Rodiče

Webinář se uskuteční 4.9.2024 od 20:00. Předpokládaný rozsah 90 minut.

Přihlášování se uzavírá 3.9.2024 v 10:00.

Akce se uskuteční v prostředí LiveWebinar. Podrobnější informace a link zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty (podívejte se do SPAMU), kontaktujte nás.

480 Kč

Přístup k webináři bude umožněn až na základě platby. Platba možná POUZE jako úhrada kartou přes platební bránu.

Společným cílem rodičů je zdravé a spokojené dítě. V tomto kurzu se zaměříme nejen na hlubší pochopení role rodiče, ale především na klíčové vědomé i podvědomé potřeby dětí a jejich naplňování. Ukážeme si hlavní úskalí výchovy a povíme si, co je tím nejlepším, co můžeme jako rodiče udělat, aby naše děti byly šťastné a spokojené. Nabízíme Vám 90 minut, které Vám změní život.

Všichni absolventi obdrží osvědčení o absolvování akce.

Na webináři si ukážeme:

• Přehled základních nevědomých potřeb dětí v různých věkových obdobích.
  • To nejdůležitější, co mohou rodiče dát dětem, ale obvykle nedávají.
  • Praktické návody pro uplatnění nabytých vědomostí v každodenním životě rodiny.
  • Ukázky řešení nejčastějších chyb z praxe.

Ať už máte malé děti nebo dospívající, tento kurz Vám poskytne ty nejlepší znalosti a nástroje potřebné k tomu, abyste mohli své dítě maximálně podpořit na jeho cestě ke zdraví a spokojenosti.