Herdová Eva

Herdová

Jmenuji se Eva Herdová a učím 23 let na Základní škole v Lokti.

Vystudovala jsem učitelství pro 1. stupeň na Západočeské univerzitě v Plzni.

Absolvovala jsem různé kurzy a školení: Dyslektický kurz, Tvořivé psaní na 1. stupni, Jak na pravopis, Splývavé čtení, Obtíže u žáků 1. stupně v oblasti čtení a psaní, Využití stimulačních technik k rozvoji grafomotoriky, Jak pracovat s dětmi s poruchami učení na 1. stupni ZŠ, Školní šikanování,Hodnocení ve vzdělávání, Právní vědomí ve školním prostředí, Čtením a psaním ke kritickému myšlení apod.

Od roku 2003 spolupracuji s Tvořivou školou a prošla jsem kurzy činnostního učení v M, Čj, Pr, Vl, Př i osobnostního rozvoje Školní systemické konstelace.

Učit je pro mě radost a radost je pro mě učit...

A učit činnostně mně i mým dětem ve škole přináší pocit radosti a úspěchu.

Reference od účastníků akcí:

• S kurzem jsem velmi spokojená. Lektorka byla velmi příjemná, plná energie. Bylo to pro mne velmi přínosné, plné praktických ukázek a zajímavých nápadů.
  • Letní škola předčila má očekávání! Všichni jste se o nás perfektně starali. Vše klaplo. To, co jste řekli, že bude, bylo a včas (jídlo, odvoz autobusu). Lektorka je úžasná. Vše měla perfektně připravené, dostala jsem spoustu materiálů a ještě víc nápadů! Moc děkuji celému týmu TŠ. Servis, který jste nám poskytli, se nikde nevidí. Od září budu poprvé učit a to množství obav se díky semináři zmenšilo. Věřím, že to zvládnu. Letní školu určitě doporučím.
  • Do 1. třídy jdu poprvé, podrobné informace mi tedy vyhovovaly. Informací i materiálů je dostatečné množství. Děkuji za příjemný čas.
  • Lektorka byla úžasná. Potřebovala bych více češtiny, ale to je v kurzu matematiky pochopitelné :) Moc, moc děkuji, určitě ráda pojedu příští rok.
  • Velice děkuji, přínosné, spousta materiálů. Děkuji paní lektorce, je úžasná.
  • Akce byla velmi přínosná. Lektorka velmi milá a pozitivní.
  • Spousta dobrých podnětů a nápadů do praxe. :-)
  • Moc děkuji za skvělé nápady a náměty, vše využiji :-).
  • Školení bylo vynikající, přijedeme znovu.
  • Přehledné, velmi propracované, skvělá práce lektorky. Přeji hodně úspěchů a sil do další práce :-)
  • Některé informace se trošku opakovaly, ale zase tolik to nevadilo. Alespoň jsme si to osvojily. Děkuji lektorce za odvedenou práci.
  • Byla jsem moc spokojena, lektorka byla akční, příjemná. Protože učím na ZŠ, byly pro mne zbytečné některé informace k MŠ. Informací však bylo celkově dostatek. Letní škola byla jako vždy super připravena. Děkuji.
  • Bylo tu krásně, ještě týden v Písku! Moc pěkná procházka městem. Velmi příjemná p. lektorka. Mnoho námětů, pomůcek – určitě využiji v praxi.
  • Paní lektorka byla úžasná. Vše krásně vysvětleno, plno praktických činností. Nadbytečné pro mne byly věci z 1. Stupně, jelikož učím v MŠ, ale i tak to bylo velice přínosné. Potřebuji více dovolené v Písku :D Doufám, že se zúčastním dalších akcí. Moc se mi to líbilo.
  • Paní lektorka příjemná a akční :-) , úžasná. Brala bych i delší kurz. Děkuji vám všem.
  • Lektorka byla velmi příjemná, nabídla nám spoustu inspirací i materiálů, které byly její vlastní (pomůcky). Velmi oceňuji spoustu námětů do první třídy. Výborný byl i nápad s komentovanou prohlídkou města.
  • Informací a dovedností i materiálů bylo hodně. Nadbytečné pro mne byly jen některé informace určené pro výuku starších dětí. Akce pro mne byla velmi přínosná, dozvěděla jsem se spoustu praktických informací a dovedností, které se budu snažit zúročit.
  • Kurz mnohonásobně předčil má očekávání. Byl velice přínosný, jen bych uvítala více času na pohádky, básničky, říkanky.
  • Dostaly jsme velké množství materiálů. V ideálním případě bych šla rovnou ke kopírce, všechny pomůcky si vyrobila a zalaminovala. To bych pak odjížděla s kufrem navíc :-)
  • Webinář byl opravdu vynikající, plný nápadů a inspirace. Paní lektorka Mgr. Eva Herdová byla skvělá.

Aktuální akce lektora

Čtenářská a matematická pregramotnost

v posledním ročníku MŠ a přípravné třídě

5. 8. 2024, 6. 8. 2024, 7. 8. 2024, 8. 8. 2024

24 vyučovacích hodin

ZŠ Praha 6, Na Dlouhém lánu 555/43

(ne)pedagogičtí pracovníci

Hledáte praktické postupy a činnosti, které vám pomohou připravit děti na dobrý start na základní škole? Nabízíme Vám kurz, který Vás zážitkovou formou seznámí se souborem vybraných, efektivních postupů zaměřených na čtenářskou a matematickou pregramotnost v posledním ročníku MŠ.

Kurz je vhodný pro všechny učitele MŠ i učitele působící v přípravných třídách. Vužít jej mohou v rámci 1. ročníku také katoři 1. stupně ZŠ. Pracovat budeme s novými pomůckami z dílny Tvořivé školy. Účastníci obdrží zdarma hlavní pomůcky Karty a šablony pro činnostní učení Čj v 0.r.