Baziková Dana

Vystudovala obor speciální pedagogika na PF UK a 10 let pak učila ve zvláštní škole. Na FZŠ Chlupova/ prof.O.Chlupa pracuje od roku 2000. Ve vyučování používá metody činnostního učení, dramatické výchovy, skupinové práce, kooperativního učení i kritického myšlení. Prošla řadou kurzů – činnostní učení v matematice v 1.-5.roč., dramatická výchova, RWCT, protidrogová prevence, finanční gramotnost, vyučování mimořádně nadaných žáků, ICT a další. Působí jako lektorka metody činnostního učení. Vedla řadu ukázkových hodin, pomáhá s praxí studentů PF UK. Na škole vede každoročně kroužek Dovedné ruce.

Reference od účastníků akcí:

• Paní Baziková vše hezky vysvětlovala, oceňuji předávání nápadů, které má sama ozkoušené v praxi. Oceňuji představení mnoha metod RWCT v praxi. Ráda se zúčastním dalších akcí.
  • Výborná prezentace. Paní lektorka skvělá, vše srozumitelně vysvětlila. Seminář byl zajímavý a velmi akční.
  • Jako vždy velmi pěkný seminář. U paní lektorky jsem už po několikáté a je výborná. Výjimečné přednášky.
  • Seminář se mi moc líbil, výborné nápady. Jsem opětovně velice spokojená. Ještě jednou děkuji. Věřím, že se nevidíme naposledy!
  • Seminář proběhl nad mé očekávání (mnoho zajímavých aktivit a materiálů). Paní lektorka byla milá a vše nám vysvětlila/poradila. Některé aktivity jsem už znala, ale ráda jsem si je zopakovala. Velice se mi to líbilo, ráda se zúčastním dalších školení.
  • Milá a zkušená lektorka. Moc se mi líbily nápady na čtenářské dílny. Těch není nikdy dost!. Mám chuť si okamžitě předávané aktivity vyzkoušet s dětmi ve škole!
  • Tvořivou školu znám, na kurzy chodím pravidelně a využívám s dětmi v praxi. Z lektorky jsem byla nadšená. Potřebovala bych ještě více času, paní učitelka má určitě ještě spoustu dalších aktivit v záloze. Paní lektorka byla velmi aktivní, vše srozumitelně vysvětlila. Poskytla nám spoustu nápadů a námětů k tvořivé práci. Využiju ihned s dětmi v praxi J
  • Velmi zkušená lektorka s příjemným vystupováním.
  • Oceňuji prezentaci vlastních osvědčených aktivit.
  • Akce jako vždy předčila má očekávání. Paní Baziková je profesionál z praxe. Děkuji za inspiraci a spoustu praktických, názorných, cenově dostupných pomůcek. Těším se na další seminář.
  • Jsem spokojená. Odjíždím nabitá energií a některé aktivity určitě hned využiji v hodinách.
  • Paní lektorka je super. Je vidět, že ji to baví.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2019-104 Geometrie činnostně v 1. - 3. ročníku FZŠ O. Chlupa, Praha 13, Fingerova 2186

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky geometrie. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení GEO 1-3 v ceně 175 Kč.

19-25 SB Geometrie činnostně na 1. stupni ZŠ FZŠ O. Chlupa, Praha 13, Fingerova 2186

KURZ NA OBJEDNÁVKU