Bílková Iva

Reference od účastníků akcí:

• Lektorky nasadily svižné tempo prezentací aktivit. Všeho bylo akorát. Hezké aktivity. Už se těším, až je vyzkouším. Děkuji za materiály - už dlouho hledám něco užitečného, kde by bylo vše na jednom místě.
  • Líbilo se mi, že byly na semináři dvě lektorky. Ráda bych viděla i ukázkovou hodinu.
  • Toto setkání bylo velkým přínosem. Obsahově bylo vyčerpávající. Děkuji moc za pozitivní přístup lektorek.
  • Jsem ráda, že jsou všechny ukázané aktivity využitelné do hodin všechny jsme si vyzkoušeli, tudíž i zapamatovali.
  • Spousta krásných nápadů. Lektorky vše prezentovaly hezky a názorně. Absolvovala jsem již několik školení Tvořivé školy, vždy úžasné.
  • Akce byla jako všechny semináře Tvořivé školy skvělá. Obě lektorky úžasné, vždy i trpělivě prakticky ukázaly. Spousta nápadů.
  • Využitý čas, výborné pomůcky, skvěle připraveno a zorganizováno.
  • Lektorky byly profesionální, výklad přiměřeně náročný, skvělá organizace. Splnilo to mé očekávání. Výborně využitý čas i připravený seminář, skvělé pomůcky.
  • Děkujeme za takového úžasné a velice přínosné semináře.
  • Obě lektorky byly velmi příjemné a v budoucnu určitě vyzkouším jejich nápady a triky.
  • Vše pro mne bylo užitečné. Velmi ráda se zúčastním dalších školení od Tvořivé školy.
  • Seminář byl plný spousty aktivit a pracovních materiálů, čehož si velmi cením.
  • Obě lektorky byly úžasné. Akční, profesionální, naplněno super nápady.
  • Výborná prezentace, naprosto úžasná akce. Obsahově naprosto vyčerpávající. Velmi příjemná atmosféra. Mnohokrát děkuji.
  • Vše naprosto skvělé, praktické, názorné. Velmi přínosné. Moc mi pomohly praktické ukázky.
  • Děkuji za spoustu úžasných nápadů, které ráda využiji ve své praxi. Těším se na další úžasné nápady.
  • Jsem nadšená z nových podnětů a materiálů, které mi ve výuce pomohou. Lektorky byly moc vstřícné a ochotné.