Olišarová Hana

Jmenuji se Hana Olišarová a střední školu jsem vystudovala v ekonomickém směru. Už od prvního ročníku střední školy, mi bylo jasné, že tudy cesta pro mě nevede. Přesto jsem úspěšně ukončila střední školu maturitou a hledala životní uplatnění, které mě bude naplňovat. To jsem našla až po mateřské dovolené, kdy se mi naskytla možnost „zaskakovat“ ve školní družině a tak jsem objevila nový svět a školství se stalo mojí prioritou.

Pedagogické vzdělání

• Vysoká škola manažerská ve Varšavě, specializace – učitelství pro mateřské školy a učitelství 1. stupně, magisterské studium (2018)
  • Univerzita Jana Amose Komenského s.r.o., Speciální pedagogika – vychovatelství, Speciální pedagogika, bakalářské studium (2016)

20. 10. 2008 – 2019 – Základní škola a Mateřská škola Chocerady