Pírková Zdeňka

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu učitelství pro 1. stupeň v Hradci Králové. Pracuji jako učitelka na prvním stupni 33 let. Vyučuji vždy první až pátou třídu. Před 10 lety jsem si dálkově vystudovala speciální pedagogiku (dvouleté studium) na Pedagogické fakultě v Hradci Králové. Činnostně vyučuji přibližně 20 let. Přivedla mě k tomu paní Rosecká a dnes spolupracuji s panem Roseckým. Patnáct let lektoruji činnostní vyučování. Nejraději lektoruji činnostní vyučování ve 4. a 5. ročníku. Má práce ve škole mě baví, protože zkouším stále nové věci a ty, které se osvědčí, předávám dál.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2020-023 Podstatná jména, mluvnické kategorie ZŠ Sv. Čecha Choceň, ul. Sv. Čecha 1686

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení ČJ 4 v celkové ceně 185 Kč.

2020-024 Mluvnické kategorie sloves, druhy přídavných jmen, shoda přísudku s podmětem ZŠ Sv. Čecha Choceň, ul. Sv. Čecha 1686

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů pro práci se slovesy, přídavnými jmény a osvojení správného pravopisu shody přísudku s podmětem. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

2020-013 LŠ Činnostní učení Čj ve 4. a 5. ročníku FZŠ Olomouc, Hálkova 4

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka ve 4. a 5. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro  činnostní učení ČJ ve 4. a 5. ročníku v ceně 370 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“