Hlavní menu
Výtvarná výchova tvořivě na ZŠ
Kresba tužkou, uhlem, bílou křídou pro začátečníky i pokročilé 6.7.2021 - ZŠ Velehrad, Salašská 300
Činnostní učení Čj ve 2. a 3. ročníku
Kurz realizovaný v rámci letních škol 6.7.2021 - ZŠ Velehrad, Salašská 300
Činnostní učení Čj ve 4. a 5. ročníku
Kurz realizovaný v rámci letních škol 6.7.2021 - ZŠ Velehrad, Salašská 300
Přípravná činnostní cvičení M a Čj v posledním ročníku MŠ
Kurz realizovaný v rámci letních škol 6.7.2021 - ZŠ Velehrad, Salašská 300

Webinář Dítě není malý dospělák a dospělák nemá být velké dítě

Webinář se uskuteční ve středu 12.5. 2021 od 16:00 do 18:00. Podrobnější informace zašleme e-mailem v den spuštění webináře. Přístup k webináři poskytneme pouze těm, jejichž platba do tohoto termínu dorazí na náš účet. Doporučujeme proto hradit přes platební bránu.
Věnujte pozornost správnému vyplnění e-mailové adresy. V případě, že byste před akcí odkaz ve své schránce nenašli, ozvěte se nám do kanceláře 774 191 813.

Nákup této služby opravňuje ke shlédnutí akce jednou osobou. V případě, že máte zájem objednat hromadně pro více osob, objedjednejte příslušný počet kusů a do poznámky dopište e-mailové adresy ostatních sledujících, ať jim můžeme zaslat e-mail s přístupem na akci také.

PŘI OBJEDNÁNÍ POUZE TOHOTO ZBOŽÍ, ZVOLTE ZP. DOPRAVY "OBJEDNÁN POUZE WEBINÁŘ"! 

Cena
480 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 397 Kč
ks

Další informace

Dítě není žádný kamarád maminky ani tatínka. Dítě je jejich dítětem. A má své potřeby. Jaké to jsou, co vše obnáší a jak je dětem naplňovat, aby z nich mohli vyrůst spokojení dospěláci, se dozvíte na webináři s psychologem, speciálním pedagogem a rodinným poradcem Mgr. Jiřím Haldou.

 

Hlavní témata webináře:

  • Základy emočního a sociálního vývoje dětí
  • Význam klíčových rituálů pro život
  • Role v rodině a jejich synchronní vazby

 

Vývoj emočního a sociálního zrání má svoje zákonitosti a je rizikové je podceňovat. Mozek je orgán, který má svoje obecné a svoje individuálně specifické potřeby a je třeba naučit se mít k těmto odlišnostem respekt. Je třeba stále trpělivě vysvětlovat, že dítě se nerodí jako nepopsaný list, a že rozvoj a podpora jeho potenciálu je zárukou jeho úspěšného a užitečného života. Zároveň je třeba pamatovat, že skladba potřeb má svoji strukturu a významné je i respektovat pořadí vývoje potřeb a pamatovat na odlišnosti pohlaví. Význam vztahů v rodině je tedy zcela klíčový. Patří do něj základní vazby mezi jednotlivými členy – akcentuji ten, který se nejvíc přehlíží – vztahy mezi sourozenci. Které nejen tvoří významnou součást rodinného klimatu, ale jsou také základem pro tvoření partnerství po celý život.

 

Mgr. Jiří Halda: speciální pedagog a rodinný terapeut. Orientuji se na poruchy chování a učení a rodinné vztahy. To, že poruchy vychází z chybných rodinných vzorů je dávno známo. Proto je problém dítěte vždy problém celé rodiny. Orientuji se tedy na  rodinu jako organismus, kde má být všem dobře a všichni si mají být jisti svým místem. Jsem nepříliš aktivní sportovec, miluji válení kombinované s povalováním a jsem nenadaný, ale velmi vášnivý hráč na baskytaru.

 

 


Developed by Via Aurea.