Výtvarná výchova tvořivě na ZŠ

- kreslení pravou mozkovou hemisférou v Suchohrdlech

20. 4. 2024, 21. 4. 2024, zahájení v 9:00

16 vyučovacích hodin

vhodné do šablon

ZŠ Suchohrdly u Miroslavi

akreditace MŠMT 28081/2022-4-1011

1. stupeň ZŠ
2. stupeň ZŠ
(ne)pedagogičtí pracovníci
ZUŠ

Školení proběhne jako víkendové: sobota a neděle 20.-21. duben 2024, vždy v čase 9 až 15 hodin.

Ubytování a stravování je třeba si zajistit individuálně.

3 000 Kč

Víkendové školení je třeba uhradit předem. Můžete zvolit platbu kartou, nebo zašleme zálohový doklad. Jako účastníka si Vás zařadíme až po uhrazení.

V ceně je kurzovné a základní pomůcky.

Přijďte se odreagovat a zakreslit si pod vedením zkušené lektorky a výtvarnice. Objevte svůj talent pomocí metody kreslení pravou mozkovou hemisférou. Budete překvapeni, jakých výsledků můžete dosáhnout.

Praktický kurz je určen pro úplné začátečníky i pokročilé – dospělé, dolní věková hranice je 12 let, vhodné i jako příprava na přijímací talentové zkoušky.
Účastník v přihlášce (pole poznámka) uvede, o jakou techniku má zájem. Možný výběr dle pokročilosti:

Pro úplné začátečníky:
Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou TUŽKA 1

Pro pokročilé (=absolventy Tužka 1) možný výběr:
TUŽKA 2 (malba uhlem, bílou křídou a kresba tužkou)
DRY BRUSH – malba černou olejovou barvou technikou suchého štětce na plátno

Základní pomůcky jsou v ceně a na místě je zajistí lektorka. V případě potřeby/volby doplňujících pomůcek Vás lektorka předem kontaktuje.