Svobodová Dagmar

Reference od účastníků akcí:

• Skvělý kurz. Oceňuji zejména zkušenosti lektorky a návody na pomůcky.
  • Perfektní, motivující akce. Ani jsem nestíhala zapisovat množství informací.
  • Kreativní, tvořivé, hezké.
  • Akce byla velmi příjemná a přínosná. Dozvěděla jsem se toho spoustu.
  • Paní Svobodová je úžasná. Jako vždy jsem byla spokojená. Mít tak víc času!
  • Akce splnila má očekávání nadmíru. Budu se těšit na další školení. Skvělá lektorka. Výborné aktivity, maximální využití dovedností.
  • Praktické, prospěšné, využitelné, nápadité.
  • Skvělé nápady pro práci, výborná lektorka.
  • Uvítala bych více času na aktivity pro zahřátí žáka a zkoušení činností během celého školního roku.
  • Pěkné a nápadité materiály a pomůcky.
  • Výborná organizace akce, milí a nápomocní lektoři, skvělé zázemí.
  • Akce po odborné stránce neměla chybu.
  • Lektorka úžasná, mnoho konkrétních nápadů a postupů, super materiály-> vynikající prezentace. Vše bylo užitečné, 100% využitý čas i metodiky práce. Jsem velmi spokojená, motivace pro další práci. Příští rok se opět přihlásím.
  • Děkuji. Po tomto kurzu jsem začala milovat mapy a historii.
  • Akce byla nad má očekávání, super! Lektorka prostě úžasná! Spousta nápadů a materiálů, díky :-)
  • Paní lektorka je prostě úžasná, báječná, skvělá, … Informací bylo mnoho, všechny byly potřebné. Potřebovala bych více času na zažití si jednotlivých metod.
  • Jsem maximálně spokojená. Úžasná prezentace, projev, přístup. Ani jedna informace nebyla nadbytečná. Potřebovala bych možná ještě 4 dny navíc =). Jsem naprosto nadšena z LŠ, paní lektorky i z celkové organizace.
  • Úžasná profesionální práce lektorky. Chci každoročně opakovat tento kurz.
  • Byla jsem velmi spokojena. Na paní lektorku jsem se opět těšila. Milá, veselá, spousta materiálů a nápadů. Potřebovala bych, aby měl den víc hodin :).
  • Velká spokojenost. Přidala bych jen hodnocení ukazovaných aktivit.
  • Úžasná lektorka, profesionální vedení kurzu. Velmi pěkný přístup a atmosféra v kurzu.