SOUTĚŽ - Jarní tvoření

Sdílet na Facebooku

SOUTĚŽ - Jarní tvoření

Tvoříte s dětmi jarní výzdobu? Vyrábíte přáníčka ke dni matek? Připravili jsme pro vás soutěž Jarní tvoření se sadami pro pískování o set knih Putování českými dějinami v hodnotě 1299 Kč.

Sady pro pískování ušité přímo na míru každé třídě na 1. stupni ZŠ naleznete na našich stránkách zde.

Pravidla soutěže:

- Soutěž trvá od od 1.4. do 31.5. 2022.

- Zapojit se mohou jednotlivci, jednotlivé třídy i celé školy.

- Vytvořte s dětmi pískované obrázky z libovolné sady pro tvoření z nabídky Tvořivé školy.

- Fotku nebo fotky vašich výtvorů umístěte na naši FB stránku.  https://www.facebook.com/tvorivaskola.cz/, do komentáře pod příspěvek o vyhlášení soutěže Jarní tvoření.

- K fotografii napište svoje jméno (pokud se účastníte jako jednotlivec), název školy eventuelně označení třídy. Pokud se účastní třída/škola, bere se jako jeden soutěžící.

- Ze zaslaných fotografií vylosujeme a vyhlásíme výherce. Výherce budeme informovat do 10. 6. 2022  prostřednictvím FB nebo emailem.

- První vlosovaný výherce obdrží 1 set knih Putování českými dějinami 1. - 5. díl. Druhý a třetí vylosovaný výherce obdrží aromaterapeutický Sprej na čištění prostoru Citrus

Zapojením do soutěže souhlasíte se zveřejněním zaslané fotografie na www stránkách a facebooku Tvořivé školy.

Těšíme se na Vaše hotové obrázky!

slepička1