Smetanová Irena

-        narozena 20. 4. 1963

-        vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor učitelství pro školy pro mládež vyžadující zvláštní péči

-        po ukončení VŠ nastoupila na ZŠ Lubnice jako učitelka, kde působí doposud

-        roku 2007 se stala lektorkou činnostního učení ve vzdělávací agentuře Tvořivá škola

-        každým rokem navštěvuje několik kurzů DVPP

-        zaměřuje se především na činnostní učení M, JČ, Prvouky, využití didaktické hry v těchto hodinách

-        je vdaná, má dvě děti a vnouče

-        volný čas ráda tráví s rodinou a na zahrádce

Reference od účastníků akcí:

• Akce se mi líbila, paní lektorka vše říkala srozumitelně a snažila se v daném čase obsáhnout co nejvíc témat. Hodilo by se mi více informací ke slovním úlohám.
  • Oceňuji možnost pracovat s pomůckami a vyzkoušet si vše na vlastní kůži.
  • Jsem velmi spokojena s praktickým zaměřením kurzu.
  • Úžasná lektorka. Klidně bych s ní absolvovala školení s větší časovou dotací.
  • Lektorka zaslouží 1* s pochvalou. Takových pěkných akcí víc!
  • Ráda bych viděla podobné praktické návody a inspirace i do ostatních předmětů. Úžasné školení, těším se na další seminář.
  • Velmi kvalitní akce, moc děkuji. Lektorka byla úžasná.
  • Všechny informace byly přínosné. Uvítala bych víc času na prozkoušení námětů činností. Díky za spoustu námětů, variant činností, různorodost použití pomůcek.
  • Příjemné, milé, pro mě rozšiřující. Děkuji.
  • Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme za super seminář a už se těšíme na další.
  • Seminář zcela naplnil mé očekávání. Vše bylo k tématu. Skvělá lektorka, hezky a akčně vedený seminář. Ráda bych se účastnila i letní školy.
  • Velmi dobře připravený seminář. Všechny informace byly přínosné, bylo jich dostatek.
  • Svižná, pestrá akce, prokládáno uvolňujícími a aktivizujícími aktivitami.
  • Opět velmi přínosné do praxe. Děkuji :-)
  • Výborná prezentace lektorky. Akce opět splnila má očekávání. Konečně jsem se (snad) doučila skládat obálku :-)
  • Děkuji za připravenost a nadšení paní lektorky!
  • Kurz určitě doporučím. Osobně bych si potřebovala aktivity vyzkoušet více, několikrát.
  • Velmi dobré-jasné, přehledné, „akční“. Potřebovala bych ještě navštívit semináře pro navazující početní operace.
  • Opět velmi příjemný seminář plný skvělých nápadů :-)
  • Super zážitky z praxe i paní lektorka. Byla jsem nadmíru spokojená.
  • Pěkné, praktické rady a ukázky. Určitě doporučím dál.
  • Praktické a další nápady pro výuku. Příjemná atmosféra.
  • Příjemně strávené odpoledne. Bylo to názorné, poučné.
  • Na akci Tvořivé školy jsem byla poprvé a jsem nadšená. Bylo to moc fajn.
  • Plno materiálů, nápadů a aktivit. S lektorkou jsem byla spokojená- energická, stručně, výstižně, prakticky. Namotivovala mě k další práci. Ráda se zúčastním dalších setkání k prvouce.
  • Velmi poučná akce. Mnoho inspirace. Uvítala bych jen ještě více času na procvičení činností.
  • Vše bylo prezentováno v jasné podobě, nic nebylo nadbytečné. Profesionální, příjemný přístup lektorky. Děkuji :-)
  • Lektorka je velmi milá, tvořivá.
  • Vynikající kurz! Lektorka příjemná, plná energie. Nemám co dodat.
  • Jsem velmi ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. Odnáším si spoustu nových dobrých nápadů. S paní lektorkou jsem byla také velmi spokojena. Moje očekávání byla naplněna. Děkuji.
  • Byla jsem spokojená s kurzem i lektorkou. Uvítala bych snad jen více nápadů do slohu.
  • S lektorkou jsem byla absolutně spokojená. Líbily se mi i rady obecně do výuky, co se týče kázně a přesah do jiných předmětů. Vynikající, že pomůcky se dají využít ve výuce různých jevů.
  • Vše velmi dobře a snadno využitelné pro praxi. Kurz určitě doporučím dál.
  • Svižné tempo lektorky, hodně nápadů. Jsem velmi spokojená. Určitě budu uvažovat o dalším semináři.