Rosecká Píšová Radha

Jmenuji se Radha Rosecká Píšová. Jsem vdaná a máme zatím jednoho synka a dcerku. Pracuji na projektech  Tvořivá škola, Škola doma, Lotosový porod. Ve spolupráci s Institutem systemických konstelací organizuji akce rodinných a školních konstelací. Vedu individuální poradenství a přednášky o přivádění dětí na svět.  Jsem praktikantkou kraniosakrální biodynamiky - podpora v přípravě na domácí porod a rozpouštění případných těhotenských obtíží či porodních traumat. Intenzivně vnímám nutnost osobního rozvoje a odtraumatizování porodu spolu s prvními životními nádechy.

Zaměřuji se především na uctění stěžejních událostí v životě člověka, zejména vědomého početí, těhotenství a porodu. Oblast vědomého přístupu k životu je mým koníčkem. Ze všech dosud nabytých informací je pro mne nejdůležitější ta o celistvé esenci člověka, se kterou přichází na svět. Ukrývá se v každém z nás a čeká na své rozluštění. Tato skutečnost mě nepřestává fascinovat. Toužím po pravdě a svobodě. Nevěřím v nic, co je dogmatické a manipuluje s živými bytostmi. Věřím v lásku a upřímnost, v přírodu a její zákony. Věřím v tu Sílu, která Nás oživuje a úplnou dokonalost Vesmíru. Stálý osobní růst a znalosti systemických souvislostí spojené s vnitřní rovnováhou považuji za základ smysluplného života.