Prvouka činnostně v 1. ročníku

Lektor: Mgr. Radmila Dačevová
Místo: WEBINÁŘ
Termín: 27. 9. 2022, zahájení v 14:30

Seminář se uskuteční v úterý 27.9.2022 od 14:30 do cca 17:45 hod.

Akce se uskuteční v prostředí MS Teams. Podrobnější informace zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty, kontaktujte nás.

Platné osvědčení o absolvování akce a obdržíte po uskutečnění akce elektronicky. Více k webinářům zde.

Cena: 850 Kč

PRV 2016 LiberecSoubor postupů vhodný pro žáky s poruchami učení i pro žáky nadané

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky prvouky v 1. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastnici obdrží zdarma Pracovní karty a šablony pro činnostní učení PRV v 1. ročníku v ceně 185 Kč.

1. Místo, kde žijeme, Lidé kolem nás, Lidé a čas

* škola – cesta do školy, naše třída, o přestávce

* rodina – moje rodiny, máme miminko, můj pokojíček

* vztahy mezi lidmi