Prvouka činnostně v 1. ročníku

Lektor: Mgr. Renáta Šimšová
Místo: ZŠ Ostrava, 30. dubna 20
Termín: 27. 4. 2019, zahájení v 9:00

Seminář se uskuteční v sobotu 27. 4. 2019 od 9:00 do cca 12:30 hod.

Cena: 650 Kč, záloha 0 Kč

(nepodléhá DPH)

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky prvouky v 1. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastnici obdrží zdarma metodiku činnostního učení ČJ a pomůcku Tvary a barvy. Pokud absolvujete také náš kurz Prvouka činnostně ve 2. ročníku, získáte na něm naši pomůcku Pracovní karty a šablony pro činnostní učení PRV 1.

1. Místo, kde žijeme, Lidé kolem nás, Lidé a čas

* škola – cesta do školy, naše třída, o přestávce

* rodina – moje rodiny, máme miminko, můj pokojíček

* vztahy mezi lidmi