Hlavní menu

Přírodní omega 3

Omega-3 je skupina nenasycených mastných kyselin, důležitých pro správnou činnost srdce, mozku, očí a hormonální rovnováhu.

NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ SYNTETICKY VYRÁBĚNÉ KOMPONENTY (podrobně níže).

Dostupnost Skladem
Cena
990 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 861 Kč
ks

Další informace

Vzorec Pure Strength Omega 3 od Wild Nutrition v sobě odráží přirozený poměr mastných kyselin (EPA a DHA), jaký se běžně nachází v rybách. Je získáván z aljašských ryb pomocí speciálního, vysoce šetrného postupu extrakce bez použití tepla. Díky tomu je zachována jeho maximální kvalita, čistota a využitelnost. V jedné denní dávce (4 kapsle) je obsaženo 400 mg DHA a 800 mg EPA ve vyváženém poměru 2:1 (EPA:DHA).

Pure Strength Omega 3 je vhodný pro celou rodinu, neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, toxické kovy, GMO, laktózu ani lepek. Udržitelnost použitých surovin je podložena certifikátem MSC (Marine Stewardship Council), který se zaručuje za ekologický a udržitelný rybolov. Doplněk je v želatinových kapslích a obsahuje extrakt z rybího oleje, takže není vhodný pro vegetariány ani pro vegany.

Účinky: 

  • SRDCE A HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA - EPA nenasycené mastné kyseliny jsou důležité pro správnou činnost srdce a normální krevní tlak. Eenciální pro produkci hormonů a hormonální rovnováhu.
  • PŘI POČETÍ, V TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ - nenasycené mastné kyseliny jsou důležité pro správný vývoj nenarozeného plodu i pro výživu kojeného dítěte, kterou mu matka předává v mateřském mléce.
  • ZRAK - DHA nenasycené mastné kyseliny jsou potřebné pro správnou funkci očí.
  • MOZEK - omega 3 nenasycené mastné kyseliny fungují jako palivo pro mozek. Jsou důležité pro jeho správnou činnost, podporují soustředění, paměť a koncentraci.

Dávkování: 4 kapsle denně

Upozornění: Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Složení: Fish Oil Concentrate (Fish), Gelatin (Fish) Capsule shell, Glycerol (Capsule shell), Mixed tocopherols.

Obsah: 120 kapslí

Výrobce: Wild Nutrition