Pírková Zdeňka

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu učitelství pro 1. stupeň v Hradci Králové. Pracuji jako učitelka na prvním stupni 33 let. Vyučuji vždy první až pátou třídu. Před 10 lety jsem si dálkově vystudovala speciální pedagogiku (dvouleté studium) na Pedagogické fakultě v Hradci Králové. Činnostně vyučuji přibližně 20 let. Přivedla mě k tomu paní Rosecká a dnes spolupracuji s panem Roseckým. Patnáct let lektoruji činnostní vyučování. Nejraději lektoruji činnostní vyučování ve 4. a 5. ročníku. Má práce ve škole mě baví, protože zkouším stále nové věci a ty, které se osvědčí, předávám dál.

Reference od účastníků akcí:

• Přínosný seminář plný zajímavých informací a materiálů, které určitě v praxi využiju. Velké díky za zkušenosti a vstřícnost!
  • Zajímavé, nové nápady na hry.
  • Velmi charismatická, empatická a profesionální lektorka
  • Velmi přínosný kurz, 100% využitelný v praxi.
  • Byla jsem spokojená, lektorka příjemná a ochotná, dodává energii do další práce. Rozšířila jsem si zásobu výborných her a nápadů. Možná bych jen vypustila některé složité postupy.
  • Spousta nápadů i materiálů k nakopírování.
  • Moc děkuji za nápady a inspiraci a materiály. Škoda, že nebylo více času na výrobu pomůcek.
  • Myslím, že všechny informace byly potřebné. Perfektní program.
  • Byla jsem spokojená, určitě doporučím kolegyním. Ráda bych na kurzu více praxe k vyvození.
  • Za nadbytečnou považuji metodiku jednotlivých prac. Postupů, kterou bychom měli vědět.
  • Vše bylo OK, potřebovala bych více her.
  • Výborné sdílení zkušeností!
  • Příprava lektora včetně materiálů byla vynikající. Jsem ráda, že jsem zde mohla být.
  • Nadbytečná byla diskuze nad inkluzí a hodnocení PPP a SPC :-). Mohlo zažít více vlastních zkušeností ostatních účastnic.
  • Jsem spokojená, moc se mi to líbilo. Úžasný program.
  • Dobré nápady a hry, pěkné!!!
  • Vše bylo efektivní. Potřebuji pokračování paní Mgr. Pírkové v dalších školeních. Ráda přijedu i na letní školu.
  • Byla jsem spokojená, spousta inspirace. Hezké a praktické, děkujeme.