Výtvarná výchova tvořivě na ZŠ
ZÁKLADY BAREVNÉHO VYJADŘOVÁNÍ – TECHNIKA PASTELKY, AKVARELOVÉ PASTELKY 13.7.2020 - Velkopolský mlýn, Velké Pole 46
Činnostní učení ve výuce matematiky ve 3. ročníku
Kurz realizovaný v rámci letních škol 10.8.2020 - ZŠ J. K. Tyla Písek, Tylova 2391
Žák s podpůrnými opatřeními, komunikace s AP a s rodiči žáků
Kurz vhodný i pro program OP VVV 17.8.2020 - FZŠ Olomouc, Hálkova 4
Činnostní učení Čj ve 4. a 5. ročníku
Kurz realizovaný v rámci letních škol 17.8.2020 - FZŠ Olomouc, Hálkova 4
kurz pro rodiče dětí s poruchou učení a rodiče domškoláků 17.8.2020 - FZŠ Olomouc, Hálkova 4

Olomouc - letní školy

Letní školy v Olomouci

V Olomouci jsme v minulosti pořádali komornější letní školy, jen s 1 - 2 kurzy. V 2020 se zde pořádá klasická letní škola, s více kurzy. Olomouc je klenot mezi městy. Historické město si uchovává svůj osobitý ráz. Tradičním turistickým cílem jsou nádherné a velkolepé kašny, nebo kostely. Město má ale také spoustu zeleně, navštívit můžete některé z městských sadů.

Parkování

U školy je parkování možné na krajnici přilehlých ulic. Lokalita je ovšem poměrně hustě osídlena a volných míst zde není mnoho. Ubytovaným doporučujeme nechat auto zaparkované u areálu VŠ kolejí, kdy by s parkováním problém být neměl.

Ubytování

Ubytování zajišťujeme ve vysokoškolských kolejích. K dispozici jsou dvou až třílůžkové pokoje, sociální zařízení formou buněk (společné pro 2 pokoje). Dostupná Wi-fi.

Stravování

Stravování zajišťuje menza VŠ. Obědy tvoří polévka a hlavní chod, večeře jednochodové. Během stravování je k dispozici i nápoj. Typ staravování běžný, v případě speciálních požadavků na stravu doporučujeme zvolit variantu bez stravování.

Pro všechny účastníky zajišťujeme dále coffee break. Během dne jsou k dispozici rozpustná káva, mletá káva, espresso, černý, zelený a ovocný čaj, sušenky, koláčky a čerstvé ovoce.

Výuka

Výuka probíhá ve třídách FZŠ Hálkova. Obsazujeme třídy ve 2. patře a v podkroví (klimatizace). V budově se nachází výtah.

Podvečerní program

Doporučujeme prohlídku města, pro zájemce se pokusíme zajistit komentovanou, s průvodcem. Nadšenci sakrální architektury ocení možnost prohlídky kostelů a katedrály sv. Václava, krásný je výhled ze Svatomořické věže, nicméně ta se momentálně rekonstuuje. Ve městě je několik parků, navštívit lze rozárium nebo skleníky výstaviště Flóra, V den ukončení letní školy zde také začíná výstava Letní Flóra Olomouc 2020. Za shlédnutí stojí radnice s orlojem, Korunní pevnůstka nebo místo zavraždění posledního přemyslovce, Václava III - Olomoucký hrad. K vidění bude také Graffiti slavných osobností vyobrazených na fasádě staroměstského pivovaru (Lafayettova a Uhelná ulice).

Aktuální nabídka

Nabídka produktů Tvořivé školy

Na letní škole máte jedinečnou příležitost prohlédnout a zakoupit si materiály z našeho e-shopu se slevou 10%. Na místě je k dispozici omezené množství zboží. Vytvoříte-li si předem objednávku na našem e-shopu, na LŠ Vám ji můžeme přivézt. Tím si dostupnost zboží zaručíte, sleva Vám bude odečtena. Pro více informací nás kontaktujte.