Hlavní menu
Žák s podpůrnými opatřeními, komunikace s AP a s rodiči žáků
Kurz vhodný i pro program OP VVV 9.8.2021 - FZŠ Olomouc, Hálkova 4
Činnostní učení ve výuce matematiky v 1. a 2. ročníku
Kurz realizovaný v rámci letních škol 9.8.2021 - FZŠ Olomouc, Hálkova 4
Hudební výchova tvořivě na 2. stupni ZŠ
9.8.2021 - FZŠ Olomouc, Hálkova 4
Činnostní učení Čj v 1. ročníku
Kurz realizovaný v rámci letních škol 16.8.2021 - ZŠ J. K. Tyla Písek, Tylova 2391
Činnostní učení ve výuce matematiky ve 3. ročníku
Kurz realizovaný v rámci letních škol 16.8.2021 - ZŠ J. K. Tyla Písek, Tylova 2391

Olomouc - letní školy

Sdílet na Facebooku

Olomouc - letní školy

Letní školy v Olomouci

V Olomouci jsme v minulosti pořádali komornější letní školy, jen s 1 - 2 kurzy. Od r. 2020 se zde pořádá klasická letní škola, s více kurzy. Olomouc je klenot mezi městy. Historické město si uchovává svůj osobitý ráz. Tradičním turistickým cílem jsou nádherné a velkolepé kašny, nebo kostely. Město má ale také spoustu zeleně, navštívit můžete některé z městských sadů.

Parkování

U školy je parkování možné na krajnici přilehlých ulic. Lokalita je ovšem poměrně hustě osídlena a volných míst zde není mnoho. Ubytovaným doporučujeme nechat auto zaparkované u areálu VŠ kolejí, kdy by s parkováním problém být neměl.

Spolujízda

Formulář pro zadání nabídky/poptávky na spolujízdu zde.

Tabulka již vytvořených poptávek/nabídek, na které můžete reagovat zde.

Ubytování

Ubytování zajišťujeme ve vysokoškolských kolejích. K dispozici jsou dvou až třílůžkové pokoje, sociální zařízení formou buněk (společné pro 2 pokoje). Dostupná Wi-fi.

2015 OlomoucStravování

Stravování zajišťuje menza VŠ. Snídaně formou švédských stolů, obědy tvoří polévka a hlavní chod, večeře jednochodové. Během stravování je k dispozici i nápoj. Typ staravování běžný, v případě speciálních požadavků na stravu doporučujeme zvolit variantu bez stravování.

Pro všechny účastníky zajišťujeme dále coffee break. Během dne jsou k dispozici rozpustná káva, mletá káva, espresso, černý, zelený a ovocný čaj, sušenky, koláčky a čerstvé ovoce.

Výuka

Výuka probíhá ve třídách FZŠ Hálkova. Obsazujeme primárně třídy v podkroví (klimatizace). V budově se nachází výtah.

Podvečerní program

Doporučujeme prohlídku města, pro zájemce se pokusíme zajistit komentovanou, s průvodcem. Nadšenci sakrální architektury ocení možnost prohlídky kostelů a katedrály sv. Václava, krásný je výhled ze Svatomořické věže, nicméně ta se momentálně rekonstuuje. Ve městě je několik parků, navštívit lze rozárium nebo skleníky výstaviště Flóra, V den ukončení letní školy zde také začíná výstava Letní Flóra Olomouc 2020. Za shlédnutí stojí radnice s orlojem, Korunní pevnůstka nebo místo zavraždění posledního přemyslovce, Václava III - Olomoucký hrad. K vidění bude také Graffiti slavných osobností vyobrazených na fasádě staroměstského pivovaru (Lafayettova a Uhelná ulice).

Aktuální nabídka

Nabídka produktů Tvořivé školy

Na letní škole máte jedinečnou příležitost prohlédnout a zakoupit si materiály z našeho e-shopu se slevou 10%. Na místě je k dispozici omezené množství zboží. Vytvoříte-li si předem objednávku na našem e-shopu, na LŠ Vám ji můžeme přivézt. Tím si dostupnost zboží zaručíte, sleva Vám bude odečtena. Pro více informací nás kontaktujte. 

Fotogalerie

Reference

2020 Olomouc 2020 Olomouc 2015 Olomouc 2019 Olomouc
2019 Olomouc 2020 Olomouc 2020 Olomouc 2020 Olomouc
2020 Olomouc 2020 Olomouc 2020 Olomouc 2020 Olomouc
2020 Olomouc 2020 Olomouc 2020 Olomouc 2015 Olomouc
2020 Olomouc 2020 Olomouc