Votípková Michaela

Reference od účastníků akcí:

• Akce předčila mé očekávání. Lektorka vynikající. Veškeré informace využiji. Do budoucna bych ráda absolvovala stejný kurz pro další ročníky.
  • Moc prima školení-dozvěděla jsem se spoustu nápadů, k jejichž jinému získání bych jinak strávila spoustu času. Akce předčila má očekávání. Vše bylo užitečné. Děkuji za ohromné množství materiálů.
  • Srozumitelný, názorný výklad. Prosím o více takových kurzů. Moc děkuji.
  • Všechny informace byly užitečné. Kurz mohl být i delší, aby se stihly všechny aktivity. Moc děkujeme za cenné informace! Konkrétně pro mě to bylo velice užitečné.
  • Velmi užitečné a inspirativní. Děkuji.
  • Skvělé. Spousta nápadů, velká inspirace, hodně materiálů – děkuji.
  • Klidně bych absolvoval delší seminář. Všechny informace mi přišly užitečné. Byl to pro mě dobře strávený čas.
  • Děkuji za velký počet pomůcek do výuky!
  • Velmi přínosné, praktické ukázky. Super lektorka.
  • Stručně, jasně srozumitelně vysvětleny postupy k učivu celého 6. Ročníku. Děkuji.
  • Více, než jsem očekávala. Přehledné, pěkné nápady, poučné. Spokojená jsem moc. Děkuji za všechny náměty.
  • Bylo to výborné. Moc se mi líbilo množství pomůcek, které jsem dostala. Ráda absolvuji více takových kurzů matematiky.
  • Získala jsem spoustu nových nápadů do výuky a nový „vítr do plachet“.
  • Obě lektorky byly připravené, dostali jsme mnoho materiálů a tipů na činnosti v 8. a 9. ročníku. Moc děkuji za tip na pomůcku pro počítání výrazů a kružnice. Odnáším si mnoho skvělých nápadů a už se těším, až doma začnu stříhat a laminovat. Děkuji za váš čas.
  • Výborná akce. Bylo to úžasné, skvělé! Paní lektorky byly báječné! Určitě doporučím dál.
  • S kurzem jsem spokojená. Odjíždím s mnoha nápady a informacemi. Ze školení Tvořivé školy vždycky učím celý rok. Mám na materiály zvláštní skříň =) Děkuji.
  • Potřebovala bych ještě kurz pro matematiku 6-7 a jakoukoli fyziku :-) Děkuji, bylo to velice přínosné.
  • Školení bylo velice zajímavé a inspirativní.
  • Prezentace byly výborné, srozumitelné. Aktivit i materiálů byl dostatek. Byla jsem velmi spokojena, děkuji.
  • Okouzlila mne algebra pomocí x3, x2, x z geometrických útvarů. Pěkné náměty na práci s méně nadanými žáky.
  • Plně spokojena s výborným programem. Vše pro mě bylo užitečné!
  • Mám hodně podobný přístup k výuce. Chybělo mi více různorodých činností, hodně aktivit bylo stejného typu. Moc hezké prostředí, nabídka programu, setkání s kolegy. Děkuji vám za pěkný čas :-).
  • Příjemná atmosféra, dostatek materiálů.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2020-005 LŠ Činnostní učení ve výuce matematiky v 6. a 7. ročníku ZŠ Velehrad, Salašská 300

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky matematiky v 6. a 7. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 2. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení M v 6. a 7. ročníku v ceně 370 Kč a pracovní sešit aritmetika 6 v ceně 69 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“.