Drašnarová Lucie

Reference od účastníků akcí:

• Obě lektorky jsou velmi šikovné a příjemné
  • Seminář doporučím dalším kolegyním. Bylo to skvělé. Děkuji.
  • Vše naprosto úžasné, určitě se vrátím.
  • Vše bylo podáno srozumitelně, veškeré rady byly užitečné. Chci další kurzy k ostatním předmětům.
  • Velice inspirativní, praktické. Děkuji!
  • Byla jsem velmi spokojena. Všeho bylo dost. Výborná akce.
  • Velice nápadité, jako vždy.
  • Lektorky úžasné, přehledné, nezapomenutelné. Děláte to úžasně: praxe, materiály, ukázka. 3kolení splnilo mé očekávání.
  • Super! Vše bylo z praxe, využitelné.
  • Stručné, jednoduché, užitečné, praktické.
  • Prezentace lektorek byla kvalitní a přínosná.
  • Moc chválím, seminář byl velmi přínosný, lektorky skvělé, nápadité.
  • Bylo to maximálně využitelné v praxi. Děkuji.
  • Akce byla nad moje očekávání, s lektorkami jsem byla maximálně spokojená! Vše využiji v praxi. Už se těším na další akci!
  • Byla jsem velice spokojena. Velice pěkné, úžasné praktické školení.
  • Děkuji oběma dámám za skvělý kurz plný námětů do výuky ČJ (nejenom) v 1. Třídě. Vše bylo praktické. Ráda absolvuji stejný kurz na matematiku. Naprostá špička mezi lektory!
  • S kurzem jsem byla spokojená-praktické, spousta tipů a materiálů. Lektorky perfektní, všechny otázky zodpovězeny. Jen více takových akcí :-) !
  • Akce splnila má očekávání na 200%!!! Lektorky SUPER! Jasné, výstižné, praktické, příjemné. Vše naprosto využitelné a tematicky vyčerpávající. Obrovská spokojenost!
  • Velmi dobrý přístup lektorek. Spousta praktických námětů.
  • Akce proběhla nad moje očekávání. Všechny informace byly užitečné, informace vyčerpávající. Hodnotím na výbornou. Uvažuji i o absolvování letního kurzu.
  • Úžasná prezentace obou lektorek. Potřebuji další takové kurzy. Výborné, přínosné. Děkuji.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2019-042 Čtenářská gramotnost tvořivě - 1. ročník ZŠ ZŠ Hradec Králové, Habrmanova 130

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka v 1. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Čj v 0. a 1. ročníku v ceně 350 Kč a příručku Metodika činnostní výuky čtení v 1. ročníku.