Hlavní menu

Komplex vitamínů a minerálů pro muže

Přírodní multivitamínový komplex navržený na míru potřebám mužů v produktivním věku, na které působí zátěž zrychlené moderní doby a znečištěného životního prostředí. 

NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ SYNTETICKY VYRÁBĚNÉ KOMPONENTY. Veškerý obsah je získáván z rostlin, případně probiotických bakterií, nebo kvasinek (podrobně níže).

Dostupnost Skladem
Cena
500 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 435 Kč
ks

Další informace

Food-Grown Multivitamíny a minerály pro muže od Wild Nutrition obsahují potřebné mikroživiny, které muži ve věku do 45 let každý den potřebují. Tento sofistikovaný doplněk stravy obsahuje směs vitamínů, minerálů, aminokyselin a medicinálních hub, která maximalizuje odolnost, energii a imunitu, podporuje normální hladinu testosteronu, zlepšuje regeneraci svalů a zároveň zmírňuje nedostatky v životním stylu, jež jsou způsobeny špatnou životosprávou, stresem, alkoholem a znečištěným životním prostředím. 

Doplněk neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Je v rostlinných kapslích, takže je vhodný i pro vegetariány.

Účinky: 

 • PODPORA PSYCHIKY - obsažená reishi, hořčík, vitamín B a další živiny podporují psychický i fyzický wellbeing a zlepšují odolnost vůči každodennímu stresu.
 • NORMÁLNÍ HLADINA TESTOSTERONU - zinek podporuje normální produkci testosteronu, jež je důležitý pro dobrou energii, regeneraci a růst svalů, spánek, stabilní náladu, imunitu i libido.
 • IMUNITA - zinek, selen a vitamín C jsou mikroživiny důležité pro normální činnost imunitního systému. A zároveň podporují odolnost těla před škodlivými látkami z ovzduší, alkoholu či cigaret.
 • OPTIMÁLNÍ ENERGIE - vitamín C pomáhá k rychlejšímu zotavení se po cvičení a magnézium a vápník harmonizují nervovou soustavu a pomáhají bojovat proti syndromu vyhoření. 

Klíčové složky:

 • KYSELINA PANTOTENOVÁ - podporuje sportovní výkon a normální činnost nervové soustavy.
 • BETAINE HYDROCHLORIDE - pro normální stav žaludeční kyseliny. Její koncentrace totiž s postupujícím věkem slábne, což může vést k zažívacím potížím.
 • HOŘČÍK - z probiotických bakterií, podporuje normální stav nervové soustavy, působí proti svalovým křečím, podporuje odolnost vůči stresu.
 • VITAMÍN C - z citrusové dřeně, nezbytná mikroživina pro normální funkci imunitního systému.
 • SELEN - z probiotických bakterií, jedna z esenciálních mikroživin, kterou náš imunitní systém pro svou činnost potřebuje.
 • VITAMÍN E - ze žlutého hrášku, podporuje normální činnost srdce a oběhového systému celkově.
 • ZINEK -  z probiotických bakterií, důležitý pro správnou činnost imunitního systému a také normální tvorbu testosteronu.
 • HOUBA REISHI - adaptogenní houba, která pomáhá vyrovnat se s rychlými životními změnami a obecně podporuje odolnost těla i mysli. 

Dávkování: 2 kapsle denně

Upozornění: Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Složení: Vitamin C and Bioflavonoids incorporated in citrus pulp, Beta-carotene incorporated in Carrot concentrate, Yellow pea (Pisum Sativum) providing Vitamin E, Mineral enhanced yeast providing Manganese and Selenium, Lactobacillus bulgaricus providing; Magnesium, Zinc and Copper,  Alpha Lipoic Acid, L-Glutamine, Bilberry extract, Gotu Kola extract, Grape seed extract, Pine bark extract, Milk Thistle extract, Organic Turmeric powder, Heat treated brown rice powder, Vegetable Cellulose (capsule shell)

Obsah: 60 kapslí

Výrobce: Wild Nutrition