Kalendář akcí


Školní systemické konstelace - jak být autoritou

Číslo akce: 2019-115
Termín: 19. 11. 2019 14:00
Lektor: Mgr. Čeněk Rosecký
Místo: ZŠ Jihlava, Seifertova 1426/5
Cena: 780 Kč

Cítíte se být přirozenou autoritou nebo je pro vás těžké získat si pozornost a musíte se žáky bojovat o moc? Tento seminář odhaluje hlavní vlivy a zákonitosti, které mají bezprostřední vliv na to, jak nás naše okolí vnímá a jak k nám přistupuje. Dozvíte se, co určuje míru přirozené autority a proč někomu žáci zobou z ruky a jiného neberou příliš vážně. Poznáte, co je potřeba dělat proto, aby vás žáci respektovali, rodiče žáků respektovali a kolegové uznávali. Všichni členové systému „vaše třída“ – Vy, žáci i jejich rodiče – se pak budou moci cítit bezpečně a spokojeně. 

Podstatná jména, mluvnické kategorie

ve 4. a 5. ročníku

Číslo akce: 2019-119
Termín: 20. 11. 2019 14:00
Lektor: Mgr. Tatjana Vrbová
Místo: ZŠ Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1488
Cena: 680 Kč

Soubor postupů vhodný pro žáky s poruchami učení i pro žáky nadané

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení ČJ 4 v celkové ceně 175 Kč.

Školní systemické konstelace - jak být autoritou

Číslo akce: 19-27
Termín: 20. 11. 2019 14:00
Lektor: Mgr. Čeněk Rosecký
Místo: ZŠ Dubí II, Tovární 110/86
Cena: 0 Kč

KURZ NA OBJEDNÁVKU

Výtvarná výchova tvořivě I.

Metoda kreslení pravou mozkovou hemisférou na ZŠ

Číslo akce: 2019-132
Termín: 25. 11. 2019 14:00
Lektor: Mgr. Lenka Kalová
Místo: ZŠ České Budějovice, Matice školské 3
Cena: 680 Kč

Účastníci semináře se seznámí s metodou kreslení pravou mozkovou hemisférou a jejím využití na ZŠ. Poznají příklady praktických činností a her se zaměřením na rozvoj výtvarných dovedností, na soustředění a kreativitu. Vyzkouší si průpravná cvičení na oproštění od logiky a na procvičování pozorovacích schopností. Seznámí se s možnosti nácviku kresby ve škole a uvidí, co dokáže obyčejná tužka v naší ruce.
Na seminář je třeba si donést 20 listů kancelářského papíru formát A4 - kancelářský nebo čtvrtky, obyčejnou tužku.

Školní systemické konstelace - jak nevyhořet

Číslo akce: 2019-141
Termín: 26. 11. 2019 14:00
Lektor: Mgr. Čeněk Rosecký
Místo: 3. ZŠ Kolín, Prokopa Velikého 633
Cena: 780 Kč

Máte čím dál více problémových žáků? Valí se na Vás úkoly a Vy nevíte, kde vzít čas a energii na jejich řešení? Už Vám někdy docházejí síly?

Tento seminář přináší zcela jedinečné informace o zákonitostech a silách, které mají bezprostřední vliv na to, jak se cítíte v práci, jak se vám daří v životě, a jaké jsou vaše vztahy s druhými lidmi (se žáky, jejich rodiči, kolegy, ale také se členy své rodiny). Jeho obrovským přínosem je, že vás bezpečně ochrání před syndromem vyhoření, protože ten kdo vyhoří, už nepomůže nikomu. Je to příležitost poznat hlubší příčiny problémů, získat potřebný nadhled a dosáhnout stavu, kdy se budete moci v práci i doma cítit spokojeně a v bezpečí.  

« předchozí 1 2 3 4 5 6 další »
Developed by Via Aurea.