Kalendář akcí


Výtvarná výchova tvořivě I.

Kreslení pravou mozkovou hemisférou na ZŠ

Číslo akce: 2019-125
Termín: 3. 12. 2019 14:00
Lektor: Mgr. Jana Suchá
Místo: ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 357
Cena: 680 Kč

Na tomto workshopu můžete získat jiný pohled na sebe, své kreslířské dovednosti a také změnit úhel pohledu na celý svět okolo. Akce je pojímána jako relaxačně naučná, zábavná, zaměřená na propojení mozkových hemisfér, řídící a pracovní jednotky těla.

Naučíte se zde poznat a ovládnout vlastní projev v rozměru 2D, vyznat se v tužkách, objevit vlastnosti perspektivy. Vytváří dobrý start pro všechny, co si myslí, že neumí kreslit. Umí, jen o tom ještě neví.

Geometrie činnostně v 1. - 3. ročníku

Číslo akce: 2019-104
Termín: 12. 12. 2019 14:00
Lektor: PaedDr. Dana Baziková
Místo: FZŠ O. Chlupa, Praha 13, Fingerova 2186
Cena: 680 Kč

Soubor postupů vhodný pro žáky s poruchami učení i pro žáky nadané

Seminář předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky geometrie. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Seminář je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení M 1 v ceně 175 Kč. 

« předchozí 1 3 4 5 6 7 další »
Developed by Via Aurea.