Svobodová Dagmar

Reference od účastníků akcí:

• Skvělý kurz. Oceňuji zejména zkušenosti lektorky a návody na pomůcky.
  • Perfektní, motivující akce. Ani jsem nestíhala zapisovat množství informací.
  • Kreativní, tvořivé, hezké.
  • Akce byla velmi příjemná a přínosná. Dozvěděla jsem se toho spoustu.
  • Paní Svobodová je úžasná. Jako vždy jsem byla spokojená. Mít tak víc času!
  • Akce splnila má očekávání nadmíru. Budu se těšit na další školení. Skvělá lektorka. Výborné aktivity, maximální využití dovedností.
  • Praktické, prospěšné, využitelné, nápadité.
  • Skvělé nápady pro práci, výborná lektorka.
  • Uvítala bych více času na aktivity pro zahřátí žáka a zkoušení činností během celého školního roku.
  • Pěkné a nápadité materiály a pomůcky.
  • Výborná organizace akce, milí a nápomocní lektoři, skvělé zázemí.
  • Akce po odborné stránce neměla chybu.
  • Lektorka úžasná, mnoho konkrétních nápadů a postupů, super materiály-> vynikající prezentace. Vše bylo užitečné, 100% využitý čas i metodiky práce. Jsem velmi spokojená, motivace pro další práci. Příští rok se opět přihlásím.
  • Děkuji. Po tomto kurzu jsem začala milovat mapy a historii.
  • Akce byla nad má očekávání, super! Lektorka prostě úžasná! Spousta nápadů a materiálů, díky :-)
  • Paní lektorka je prostě úžasná, báječná, skvělá, … Informací bylo mnoho, všechny byly potřebné. Potřebovala bych více času na zažití si jednotlivých metod.
  • Jsem maximálně spokojená. Úžasná prezentace, projev, přístup. Ani jedna informace nebyla nadbytečná. Potřebovala bych možná ještě 4 dny navíc =). Jsem naprosto nadšena z LŠ, paní lektorky i z celkové organizace.
  • Úžasná profesionální práce lektorky. Chci každoročně opakovat tento kurz.
  • Byla jsem velmi spokojena. Na paní lektorku jsem se opět těšila. Milá, veselá, spousta materiálů a nápadů. Potřebovala bych, aby měl den víc hodin :).
  • Velká spokojenost. Přidala bych jen hodnocení ukazovaných aktivit.
  • Úžasná lektorka, profesionální vedení kurzu. Velmi pěkný přístup a atmosféra v kurzu.

Aktuální akce lektora:

Číslo akce Název Místo Anotace
2020-108 Český jazyk činnostně ve 4. ročníku FZŠ Ústí nad Labem, Čs. Mládeže 230/2

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka ve 4. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma hlavní pomůcku Karty a šablony pro činnostní učení Čj ve 4. ročníku v ceně 185 Kč.

2021-003 LŠ Činnostní učení Čj ve 4. a 5. ročníku ZŠ Velehrad, Salašská 300

Kurz předkládá mnohaletou praxí prověřený, smysluplný a praktický soubor činnostních postupů do výuky českého jazyka ve 4. a 5. ročníku. Umožní Vám žáky zaujmout, zdárně jim předat základní učivo i rozvíjet jejich klíčové kompetence. Vy i vaši žáci můžete ve výuce zažívat radost a pocity spojené s úspěchem. Předávaný soubor žákovských činností Vám zároveň skvěle poslouží při práci s žáky s poruchami učení, a to při nápravách i při jejich předcházení.

Kurz je vhodný pro všechny učitele působící na 1. stupni ZŠ a využitelný při práci se všemi druhy učebnic a pracovních sešitů. Lektory kurzu jsou vždy zkušení učitelé s desítkami let praxe. Účastníci obdrží zdarma pomůcku Karty a šablony pro  činnostní učení ČJ ve 4. a 5. ročníku v ceně 370 Kč. Letní škola předkládá jak potřebné informace, tak možnost aktivního odpočinku, relaxace a „dobití baterií“